Prosinec 2008

Zac Efron

31. prosince 2008 v 18:30 | Deni
Povolání: Herec, zpěvák
Datum narození : 18.10. 1987
Znamení : Váhy

Americký herec Zac Efron se narodil v San Luis, Obispo v Californii, 18.října 1987. Rodiče jsou David Efron a Starla Baskett. Když mu bylo 11 let jeho rodiče si všimli jeho schopností ve zpěvu a tak Zac začal brát lekce zpěvu a poprvé si zahrál v muzikálu: Gypsy. Dostal role v hrách Peter Pan, The Music Man, Mame, Little Shop of Horrors. Na střední škole si všimla jeho potenciálu učitelka dramatických umění a kontaktovala svého přítele filmového agenta, tak Zac začal hostovat v několika seriálových rolích a to ho pilotovalo do televize. V roce 2002 si Zac zahrál v Kriminálce Miami, kde ztvárnil postavu která byla obviněna z vraždy svého účetního. V letech 2004-2005 ztvárnil roli Camerona Bale v seriálu od WB Summerlad (mimochodem tady hrál i Jesse McCartney). Za roli ve filmu Miracle Run (2004) dostal pochvalu kritiků. Dalším filmem byl DerbyStallion (2005), který měl problém najít distributora a přišel do kin až v prosinci 2006. V roce 2006 hrál také v mega hitu High School Musical (HSM), který vidělo přes 38 milionů diváků v USA. Hodně lidí bylo zmateno jeho zpěvem v HSM. Zac Efron nemohl uzpívat vyšší tony a tak některé songy byli smíšené s hlasem zpěváka Audrew Seeley. Ve druhém pokračování zpívá už "pouze" on sám.Objevil se také v roli Linka Larkina ve velkorozpočtovém muzikálu Hairspray. Zahrál si také v seriálech Námořní vyšetřovací služda a Pohotovost.Jeho přítelkyní je Vanessa Hudgens,známá rovněž z Muzikálu ze střední. V roce 2008 natočil film Hairspray a dotočil film 17.Again kde si zahrál po boku herce Matthewa Perryho (Přátelé).

Ashley Tisdale

31. prosince 2008 v 17:14 | Deni
Ashley Tisdale
Datum narození : 2.7 1985
Místo narození : West Deal, New Jersey, USA
Znamení : Rak

Ashley Tisdale se poprvé objevila na televizní obrazovce v několika epizodách různých seriálů např.: Smart Guy, 7th Heaven, Grounded for Life, Boston Public, Strong Medicine, Charmed a Beverly Hills, 90210. Zazářila v seriálu The suite life of Zack and Cody jako chůva hlavních postav Měla také malou roli ve filmu Donnie Darko v roce 2001. Poté se Ashley Tisdale stala známou. Nejvíc ji proslavila role v televizním filmu High School Musicial a High School Musical 2, kde ztvárnila zápornačku Sharpey a hrála jí více jak přesvědčivě! V současné době natáčí pokračování High school musical s podtitulem Maturitní ročník. Ale nezůstává jen u HSM. Kromě dabování pro Disney má i jiné filmové projekty jako They came from upstairs nebo Picture this!
Kromě herectví se věnuje také hudbě. Už ve dvanácti letech zpívala pro prezidenta USA Billa Clintona. Své první sólové album vydala 6.2.2007. Její neznámější písničky jsou Not like that, He said she said a Suddenly. V nejbližší době se můžeme těšit na druhé album!

Vanessa Hudgens

31. prosince 2008 v 16:16 | Deni |  Vanessa-Životopis
Poválání:Herečka a zpěvačka
Datum narození : 14.12 1988
Místo narození : Salinas, Kalifornie, USA
Znamení : Střelec

Vanessa Anne Hudgens se narodila 14. prosince 1988 v Salinas, Kalifornii. Je filipinsko-portorikánský irský a americko indiánského původu. Její prarodiče byli muzikanti v Big Band Era. Její kariéra začala v muzikálních divadlech když jí bylo 8. Hrávala role jako např.: Evita, Carousel, The Wizard of Oz, The King a I, The Music Man, Cinderella, a Damn Yankess. Vanessa milovala divadlo a její kamarádka se postarala o zlom v její kariéře. Jednoho dne se kamarádka z divadla nemohla dostavit na natáčení reklamy atak šla Vanessa místo ní. Byl to start do světa reklam.r. 2003 debutovala ve filmu Třináctka. V létě 2004 přišel další film - Thunderbirds. Poté začínala hostovat v nejrůznějších show, např.: Quintuplets a The Brothers Garcia, a dostávala další role zejména u spol. Disney např.: Corrie on The Suite Life of Zack & Cody on Disney. V r. 2006 zužitkovala svůj talent (hraní, zpívání a tancování) v muzikálu High School Musical. Ve světě se stal velmi oblíbeným. Díky High School Musical dostala nabídku na nahráváni svého prvního CD se společností Hollywood Records! její CD obsahuje pop, rock, electroniku a R&B. CD se jmenuje "V" a bylo vydáno 26.září, 2006. První písní z tohoto CD je "Come Back to Me". Druhým videoklipem je Say Ok. Vanessiny písničky Let Go a Let's Dance byly obě použité do reklamy pro ABC, Let Go se ještě objevilo v reklamě do seriálu Desperate Housewives a Let's Dance v show Dancing With The Stars. V roce 2008 vydala své druhé CD Identified a natočila film Bandslam.

Na něco jsem zapomněla =D

31. prosince 2008 v 12:56 | Deni ( Majitelka)
Ahoj,takže teď sem koukala jako do rubrik a řikali si jako jestly bych nějakou neměla smazat naštěstí ne ale všimla sem si že tam nemám jednu zásadní věc :D Když mi totiž jednou někdo smazal rubriky tak jsem pak tu jednu rubriku ani u Zaca,Ashley nebo Van neudělala a toje životopis no :D Že zrovna tohle zapomenu sem nečekala. No pokusim seto dodělat dnes a pokuď ne dnes tak nějak po novém roce :)

Vaše Deni

Dnes je poslední den roku 2008!

31. prosince 2008 v 11:06 | Deni ( Majitelka)
Ahoj,takže dneska je 31.prosince a nejen že má svátek Silvestr ale tohle je taky posledni den v roce 2008.Pro někoho byl tenhle rok skvělý a někdo je zas rád že začíná novej rok! Já abych řekla pravdu tak jsem ráda že rok 2008 končí za tenhle rok mně toho moc nepotkalo dobrého kromě nových přátel mě nic moc pěkného nepotkalo.Ve škole mě to nebaví a jeto někdy znát na známkách,ztratila sem člověka mně blízkého a hadála se hodně s rodiči hlavně s tátou takže sem ráda že tenhle rok končí! No ale ja jsem zvědavá jaké si dám přecevzetí to nevi =D

Doufám že rok 2009 bude pro všechny plný překvapení,lásky a úspěchu do nového roku 2009!
Pod cč je menší překvápko

The Fashion of High School Musical

30. prosince 2008 v 22:09 | Deni ( Majitelka) |  HSM3-Texty,videa
Video kde lidé na ulici hodnotí oblečení naších hvězdy z HSM. Tentokrát si na mušku vzali Ashley,Vanessu,Monique a Kaycee. Musim říct že rozhodli opravdu správně =) Vanesse to tam šileně sekne snad nejvíc co byla zatim v nějakém pořadu kvůli hsm3!

Vanessa jde do svého nového domu - 27.12.08

30. prosince 2008 v 19:52 | Deni ( Majitelka) |  Vanessa-Paparazzi 2008
No konečně nějaký paparazzi!!! Vanessa byla 27.prosince nachytána jak jde do svého nového domu. Moc jí to slušelo ale škoda že se tak skovávala za kabelku!

New Fotky k 17 Again

30. prosince 2008 v 12:42 | Deni ( Majitelka)
Ahoj,oběvilo se kolem 140 fotek v dobré kvalitě k novému filmu Zaca Efrona.Ty fotky jsou skvělý! Na film se strašně moc těšim dokonce jsem si i s kámoškou řekli že nato pudem žeto bude dobrej film =D . Tak si užijte fotky některý jsou povedený.

Hlasuj pro Vanessu a Zaca

30. prosince 2008 v 12:01 | Deni ( Majitelka) |  Zanessa-Ostatní
Na jedné stránce zvané People.Msn.com se oběvila anketa kde známkujete zda je vaše celbritna IN nebo OUT . Proto vás chci poprosit aby jste hlasovali pro Van zde! a nebo pro Zaca zde! takže hlasujte ať se co nejlíp umístěj!

Scany z časopisu Hitkrant

30. prosince 2008 v 10:12 | Deni ( Majitelka)
Zac se oběvil v časopise Hitkrant a teď se oběvily 3.scany

Video- Konference o životním prostředí

29. prosince 2008 v 20:00 | Deni ( Majitelka)
Van a Olesya se zúčasnily konference o životním přostředí. Fotky k videu zde!

New Desing 1.0

29. prosince 2008 v 13:42 | Deni ( Majitelka)
Ahoj,takže je tady new desing jeto už náš 10. desing! Takže desing jak nečekaně s Vanessou a je z fotek které nafotila pro Ecko Red.Snad se vám tenhle desing líbí udělal miho blog Fruit-word a děkuji moc je moc krásný desing. Jeto myslim že jeden z našich nejhezčích! Doufám že se vám bude líbit :)Mně se líbí moc moc.

HSM Cast-USA weekend Photoshoot 2007

28. prosince 2008 v 20:41 | Deni ( Majitelka) |  HSM1,2,3 Shooty
Ahoj,takže jsem si řekla že nás 100. článek zanechám oblíbeném shootu z roku 2007 který nafotili Hsm Cast pro USA weekend tenhle shoot je velký já jsem si vybrala část kde jsou společně na kruhách. Všem to strašně moc sluší Ashley tam má krásný šatičky :) Jeto moc pěkný shoot.

Vanessa v časopise Yeah!

28. prosince 2008 v 14:05 | Deni ( Majitelka)
Vanessa se oběvila na titulní stránce časopisu Yeah! V časopisu se jedná o to jak se stát nejlepší kámoškou.

Video Hsm cast + Miley

28. prosince 2008 v 12:33 | Deni ( Majitelka) |  HSM3-Texty,videa
Ahoj,oběvilo se video kde Zac,Vanessa,Ashley a Corbin mluví o HSM3. V této show je i Miley můžete si prohlédnou jak se natáčel její klip a taky podala rozhovor mezi tim jsou ukazovánY právě ukázky z hsm3.Nejlepší je jak Vanessa napodobuje Sharpey a hazí vlasama =D To sem si pustila 2x tuhle čast jeto skvělý :D

Scany z magazinu Shape

28. prosince 2008 v 10:14 | Deni ( Majitelka)
Oběvily se tři scany z časopisu Shape kde se Ashley oběvila na přední stránce.

Zac s Vanessou přejou veselé Vánoce

27. prosince 2008 v 20:31 | Deni ( Majitelka) |  videa-zanessa
Zac a Vanessa popřáli všem fanouškům prostřednictvím videa veselé Vánoce =)

Vanessa-Christmas Song 2007

27. prosince 2008 v 14:51 | Deni ( Majitelka)
Vanessa v roce 2007 zazpívala v Washingtionu 12.prosince Vánoční písničku.Vanessa měla krásné černé šaty. Van zpívala před publikem ale taky před celou rodinou prezidenta Bushe,na konci můžete i zahlédnou pravě George W. Bushe

Zac Efron-21st Birthday Fanbook

27. prosince 2008 v 13:25 | Deni ( Majitelka)
Zac dostal ke svým 21.narozeninám knihu kde jeho fanoušci mu napsali narozeninové přání,fotky,dopisy prostě vše co pro něj připravil tak dostal v knize.Zac nechal fanouškův i vzkaz "Mám neuvěřitelnou radost a moc vám za vše děkuju. Mě i mojí rodinu všechny zprávy potěšily. Chci vám všem popřát veselé Vánoce v šťastné svátky!
PS: Jste a vždy budete ti nejlepší fanoušci na světě...

Vanessa Ecko Unlimited

26. prosince 2008 v 20:17 | Deni ( Majitelka) |  Vanessa-Photoshoot 2008
Wow! Krásný shoot Vanessy který nafotila pro značku Red by Ecko.Ty fotky jsou úžasné,krásné prostě mají styl.Vanessa na nich vypadá suprově hlavně se mi líbí ta fotka jak má klobouk ten jí opravdu moc sluší! Tohle je možná poslední Van shoot pro rok 2008.Užijte si fotky vypadá opravdu skvěle.