Červenec 2009

Zac jde na večeři ve Vancouveru- 22.7

31. července 2009 v 20:09 | Deni ( Majitelka)
Zac společně se svýma přáteli a kolegy z filmu "The Death and Life of Charlie St. Cloud" zašel 22.července na procházku kolem přístaviště ve Vancouver.Strašně moc se mi líběj Zacovi brýle a košile :-*

Van fotka pro magazin InStyle

31. července 2009 v 18:01 | Deni ( Majitelka) |  Van-Phothoshooty
Ukázala se jedna skvělá fotka Vanessy z photoshootu pro magazin InStyle.Doufám že se časem ukáže více fotek než jedna protože photoshootu není nikdy dost :) Van na fotce vypadá skvěle.

New photo-Ryan Muirhead

31. července 2009 v 16:17 | Deni ( Majitelka) |  phothoshooty-zanessa
Mám pro vás jednu novou fotku Zaca a Vanessy mezi natáčením HSM3.Fotka stejně jako ostatní fotky z photoshootu jsou od Ryana Muirheada.Fotka se mi moc líbí x)

Nová scéna z filmu Bandslam

31. července 2009 v 15:11 | Deni ( Majitelka)
Ahoj,takže protože mám teď čas tak jsem se rozhodla dát na blog pár článků.Jeden z nich je video které obsahuje novou scénu filmu Bandslam kde jak jinak hraje Vanessa :) Video mi bohužel nejde opět vložit tak pokuď přesto máte zájem si video pustit tak stačí kliknout SEM.


Tak už jsem zpět!

31. července 2009 v 13:00 | Deni ( Majitelka)
Ahoj!Takže dnes jsem se vrátila z dovolené v Řecku :-) Byla jsem tam celých deset dní a bylo to skvělý!Sice jídlo co tam dáváli nebylo zrovna nejlepší ale jinak to bylo super! :-) Utratila jsem všechny peníže bylo to tam docela drahý.Taky jsem byla s ostatníma lidma na výletě lodí a mám opravdu hodně fotek :D Blog mi moc nechyběl spíš mě děsilo co všechno budu muset přidávat a dohánět a ke všemu vás zas za pár dní opustím :( Jinak jsem ale ráda že jsem doma chyběli mi přátelé a dokonce i brácha xD Jinak měli jsem tam nádherné počasí a kousek od hotelu byl bazén a k moři jsme to měli tak 5.minut :) =) Jinak novinky přidám co nejdřív to půjde ale teď se mi moc nechce jsem unavená z cesty.Takže se nezlobte že dyžtak přidám články jen večer :)

Vaše Deni...

Hiatus (21.7-31.7)

20. července 2009 v 22:10 | Deni ( Majitelka)
Ahoj, dnes (zítra) v půl 3. ráno odlétám s kamarádkou k moři do Řecka.Blog nebude aktualizován do 31.července : ) Všem affiliates se omluvám že je nebudu moc navštěvovat ale hned jak přijedu od moře tak dohoním všechny novinky a samozřejmě navštívím všechny spřátelené stránky. Už se strašně těším : ). Rozhodně si s sebou beru iphone takže budu Vanessu pořád poslouchat a tím si i připomenu blog =) Určitě se mi bude moc stýskat ale k tomu moři se fakt strašně těším.Ještě vás chci poprosit abyste mě omluvili ze všech kontrol SB! Toje tak všechno co jsem chtěla teď si dojdu ještě zkontrolovat kufr abych třeba nezapomněla na plavky to by nebylo moc dobré :D
Tak se mějte krásně a užívejte prázdnin.♥♥

Vaše Deni…

Screenshot z filmu Bandslam

20. července 2009 v 19:09 | Deni ( Majitelka) |  Bandslam
Mám pro vás tři fotky z filmu Bandslam.Na první fotce je část party a na druhé Vanessa jak hraje na kytaru třetí fotka je televize :D Každopádně první fotka je z těch tří tak nejvíc kvalitní :-)

Nezapomínejte hlasovat!

20. července 2009 v 17:48 | Deni ( Majitelka) |  Zanessa-Ostatní
Ahoj,ještě než odletím tak vám musím připomenou hlasovaní pro Zaca a Vanessa na Teen Choice Awrds 09.Takže kdo ještě nehlasoval pro Vanessu a Zaca tak to rychle napravte!Stačí kliknout na obrázek a hlasuj!Doufám že pro Zaca a Van budete hlasovat ve všech kategorii kde jsou nominováni ;-) Stačí jen kliknou na obrázek a hlasovat!


Movie: Music/Dance ; HSM3
Movie Actor: Comedy ; Zac Efron, 17 again
Movie: Actress Music/Dance ; Vanessa Hudgens, HSM3
Movie: Actor Music/Dance ; Zac Efron, HSM3
Movie: Liplock ; Zac Efron & Vanessa Hudgens, HSM3
Movie Rockstar Moment ; Zac Efron, 17 again
Other Stuff Female Hottie ; Vanessa Hudgens
Other Stuff Male Hottie ; Zac Efron
Other Stuff Red Carpet Icon - Male ; Zac Efron
Other Stuff Celebrity Pet ; Vanessa Hudgens & Shadow
Music Album Soundtrack ; HSM3

Zac na Bungee Jumping-18.7

20. července 2009 v 13:27 | Deni ( Majitelka)
Mám tady jednu fotku Zaca který se rozhodl skusit jeden adrenalinový sport kterému se říká Bungee Jumping. Sice nevím zda doopravdy skočil protože není žádné video ani jiná fotka.Je také možné že Bungee Jumping byl součástí nějakého filmu.

Zac na čerpací stanici-Video!

20. července 2009 v 12:14 | Deni ( Majitelka)
Jakto tak vypadá tak jsem přidala všechny novinky x) Dnes když jsem hledala něco staršího tak jsem našla paparazzi video Zaca který byl 10.července na čerpací stanici v LA. Fotky si můžete připomenout zde. Zac si kupodivu i s paparazzi povídal! x)
PS: Zac má pěkný auto :D :)

New Bandslam song-"Where Are You Now"

20. července 2009 v 8:54 | Deni ( Majitelka)
Film Bandslam nám už nabídnul skvělou píseň "Everything I Own" kteou zpívá Vanessa.tentokrát mám pro vás jinou píseň která se jmenuje "Where Are You Now" ale Vanessa ji nezpívá nýbrř nějaká skupina.Kromě písňe jsou ve videu i nějaké nové scény.


Vanessa s rodiči v Old Port

19. července 2009 v 22:18 | Deni ( Majitelka) |  Vanessa-Gallery
Celá Van rodina ji byla navštívit v Old Port,Montreal kde Vanessa natáčí film Beastly.Na fotkách sice není nikdo z její rodiny ale přesto je tato fotka úžasná :) Doufám že budou ještě nějaké ať už s rodiči nebo bez nich x)

Zac v neoprenu na lodi - 16.7

19. července 2009 v 16:44 | Deni ( Majitelka)
Zac byl viděn 16.července na člunu ve Vancoveru při přípravě na natáčení jeho filmu The Death and Life of Charlie St. Cloud.Musim říct žeto Zacovi vždycky sluší ale v neoprenu tentokrát moc ne :D Ale ty brýle mu sluší :-)

Rozhovor s herci o filmu Bandslam

19. července 2009 v 11:26 | Deni ( Majitelka)
Vanessy a Aly Michalky poskytli kolem filmu Bandslam.Video je rozděleno na dvě části z půlky videa je rozhovor jak jsem už zmiňovala s Van a Aly a další část se věnuje rozhovoru s Gaelan Connellem a Lisou Kudrow.

Zac v kině ve Vancouveru-14.7.09

19. července 2009 v 10:49 | Deni ( Majitelka)
Jak určitě z předešlých a starších článků víte že Zac je ve Vancouveru kde nátáčí nový film
The Death & Life of Charlie St Could. Ve svém volném čase si Zac zašel s kamarádem do kina.Kromě kina si Zac zahrál i několik her.

Scany z magazinu "Bliss"

19. července 2009 v 10:13 | Deni ( Majitelka)
Vanessa se objevila v čísle magazinu "BLISS" kromě titulní strany mám pro vás i pár scanů.Vanessa mluvila o tom že je zatím mladá na vdávání se Zacem a taky o tom jaké toje být právě jeho holkou.Kromě Zaca mluvila i o módě.

Miley mluví o Zacovi

19. července 2009 v 9:45 | Deni ( Majitelka)
Jako každá hvězda tak i Miley nechává zprávý na svém twitter.Tentokrát se zmínila o Zacovi.
"Já a moje máma tady sedíme a prohlížíme si na googlu fotky Zaca Efrona. Holky, chápu vás.
Je opravdu nádherný!"

Bandslam-Books cover

18. července 2009 v 23:30 | Deni ( Majitelka) |  Bandslam
Máme možnost se podívat na jeden scan z knihy filmu Bandslam.Stejně jako High School Musical tak i Bandslam má svoji knihu až na ten rozdíl že Bandslam není zatím ani v kinech.Každopádně můžem být rádi za tento scan protože na něm vidíme jednu novou fotku :) Je úžasná x)

Jsem o několik hodin dřív doma :D

18. července 2009 v 17:08 | Deni ( Majitelka)
Ahoj,takže už jsem doma!!Hurááá :-D Ano,mněla jsem přijet zítra ale naštěstí jsem doma už teď.Zítra jedu totiž do prahy takže sem musela přijet domů už dneska.Jinak u babičky to bylo šílený nevydržela bych asi přez víkend jsem ráda že už tam nemusím!!Až teda na vánoce no =D Jinak moc se mi po blogu a po SB stýzkalo a až budu mít čas tak vás oběhnu a začnu přidávat články :)

Vaše Deni...

Hiatus (14.7-19.7)

14. července 2009 v 14:29 | Deni ( Majitelka)
Jako každé prázdniny tak i tyto musim navštívit babičku :D Super! :D Moc se mi tam nechce jeto takovej menší zapadákov prostě na Prahu to nemá xD Vracím se v neděli odpoledne takže novinky čekejte spíš večer.Ještě narychlo oběhnu pár SB a pak už asi vyrazím jedu autobusem takže se budu skoro tři hodiny drkotat v buse :( :D Ale domů naštěstí jedu už normálně autem :) No...Já teda doufám :D Takže ještě vám chci připomenout nezapomeňte hlasovat pro Vanessu a Zaca v Teen Choice Awards! Jinak dík Domčo že za mě budeš hlasovat :-*
Mějte se pěkně a užívejte si prázdniny! Deni x)