Srpen 2009

Vanessa v Oops Magazinu

31. srpna 2009 v 20:50 | Deni ( Majitelka)
Dnes jsem chtěla nastavit new desing ale nejde to!Blog zase blbne nebo nevim snad zítra.Místo toho vám chci nabídnou titulní stranu magazinu Oops zatím se ukázala jen titulka ale snad se ukáže víc scanů.
imagebam.com

Taky vám chci popřát příjemný zítřejší vstup do školy!

Vanessa s fanoušky

31. srpna 2009 v 12:33 | Deni ( Majitelka) |  Vanessa-Gallery
Takže mám dobrou zprávu nejen že máme další fotku Vanessy ale včerejší zpráva z twitter je pravdivá x) Tato fotka pochází z placu kde Zac natáčí film "The Death & Life of Charlie St. Cloud". Vanessa se na něj přišla podívat a taky se vyfotila s fanoušky.

Photoshoot Van-Lucky Magazine (Bez potisků)

31. srpna 2009 v 10:33 | Deni ( Majitelka) |  Vanessa-Photoshoot 2008
Ahoj,takže tenhle shoot stejně jako ostatní photoshooty určitě každý zná x) A proč vůbec dávám na blog tyto fotky??Objevily se totiž v dobré kvalitě a hlavně bez potisků!Tyhle fotky se mi moc libí :)
imagebam.comimagebam.comimagebam.com

Další zprávy z Twitter

30. srpna 2009 v 22:22 | Deni ( Majitelka) |  Zanessa-Twitter
Přestože Zanessa pracuje na svém dalším filmovém projektu, je stále třeba spolu v ulicích Vancouveru.Proto mám pro vás hned několik zpár od uživatelů Twitter který je viděli!Závidím!!
-@ ThisIsNiki123: Vanessa Hudgens byla dnes na place se Zacem, v mém městě.

-@ Tessacrowe: Conici Zac Efron, opět ještě dnes! Ahh .. To je nabídka. Vanessa Hudgens byla na scéně.

-@ J3r3bear: Den 4. ze Západu, v obchodě .. Zac je zde ... Omg!

-@ J3r3bear: Viděl jsem Zaca Efrona a dostali fotku s .. foto je rozmazané: (. Každopádně jsem viděl Zaca Efrona

-@ J3r3bear: Byl s Vanessou Hudgens, ona je skryta v kabince.

Už pomalu končí.....Jakto bude dál?

30. srpna 2009 v 19:27 | Deni ( Majitelka)
Ahoj,takže pomalu nám končí dva měsíce volna :( Poslední měsíc prázdnin je skoro u konce! x(
Myslím,že nikomu se moc nechce do školy ale musíme a když si řeknu že budu zase vstávat v 6. hodin ráno tak mi proběhne mráz po zádech :D Teď o prázdninách jsem spávala tak do 11-12 a teď ! Už žádný spánek,večerní ponocování a dovolená :D Už jenom škola,učení,referáty,povinné práce..Nuda a stres :D Takže jen chci říct jdu teď do prváku a chci aby se mi září vyvedlo a zapůsobila na učitele a nové spolužáky :) Tím pádem když budu muset tak omezím blog docela jsem s tím už smířená a uvažuji že blog pojede třeba jen o víkendu!Když nebudu vůbec zvládat tak dám hiatus ale rušit blog nebudu!První týden v září tu nejsem jedu na seznamovák takže to bude ještě v pohodě ale pak...Uvidíme jakto pude ale škola je přece jen přednější a pokuď nebudu stíhat tak dám hiatus a je jedno na jak dlouho....Myslím že tohle čeká věčinu SB a doufám žeto i chápete ;-)

Vaše Deni....

2x Blend se Zanessou

30. srpna 2009 v 16:51 | Deni ( Majitelka) |  Blends
Dneska nejsou vůbec žádné novinky a proto jsem se vydala hledat nějaké blendy nic moc jsem nenašla až na tyhle dva jsou sice jednoduché ale i pěkné jsou se Zanessou.

Hodnocení blogu x)

30. srpna 2009 v 15:35 | Deni ( Majitelka)
Ahoj,takže nechala jsem si před pár dnima ohodnotit blog :) Tohle je celkový výsledek.Já jsem spokojená :)

Dvě nové fotografie z Entourage

30. srpna 2009 v 11:11 | Deni ( Majitelka)
Ahoj,mám pro vás dvě fotky ze seriálu Entourage.Jeden z dílu jste mohli vidět v 12.července na HBO. Zac v seriálu nehraje žádnou roli nýbrž sáme sebe.
free image hostfree image host

Nový scan z magazinu Capricho

30. srpna 2009 v 0:08 | Deni ( Majitelka)
Ahoj,ještě než pudu spát tak chci napsat ještě tento článek.Jedná se o jeden nový scan z magazinu Capricho ze kterého jsme mohli vidět jenom titulní stranu.K připomenutí stačí kliknout sem,doufám že se ukáže zase nějaké scan a nebo klidně i více :)
PS: Opět se založil blog,vede ho nějaká slečna co nesnáčí Disney hvězdy a žije ve snu že Ashley miluje Zaca snad už me nechá bejt....Pomoc! :D

Soukromé fotky Vanessy 0.8

29. srpna 2009 v 16:41 | Deni ( Majitelka) |  Vanessa-Gallery
Mám pro vás novou várku osobních fotek Vanessy.U těchto fotek jsem si na 100% jistá že je na blogu nemám.Kromě osobních fotek najdete fotky s fanoušky,HSM cast i se Zacem.Na všech Van vypadá skvěle hlavně na první fotce.
imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com

Další fotky z photoshootu Vanessy- Ian White 07

29. srpna 2009 v 14:53 | Deni ( Majitelka) |  Vanessa-Photoshoot 2007
Opět další várka fotek ze staršího photoshootu z roku 2007 který nafotil Ian White pro magazin Teen. Vanessa na fotkách vypadá skvěle a podle mě jsou tyto fotky hezčí než třeba předešlé na kterých je červené pozadí x)
free image hostfree image hostfree image hostfree image host

Scany z Girl Power Magazine

29. srpna 2009 v 14:05 | Deni ( Majitelka)
Ve Španělském srpnovém číslé se hodně věnovali Vanesse a jejímu filmu Bandslam.Proto vám taky můžu ukázat 6.scanu z tohohle magazinu.Kromě Bandslam je tam taky článek o jejím kamarádství s Ashley Tisdale.
imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com

Baseballový míček Zaca v aukci

29. srpna 2009 v 12:56 | Deni ( Majitelka)
Další článek se bude opět týkat Zaca.Tento článek je podobný jako včerejší když byla v aukci Zacova mikina z HSM2. Tentokrát tady máme baseballový míček který Zac podepsal.Akce trvá do 30.srpna 2009 a pokuď se chcete podívat stačí kliknout sem.Zac míček podepsal a jde do aukce kvůli oslavám 1. Výročí Baseball Design Across America Tour.Vyvolávací cena je 228.49$.

Z natáčení The Death And Life Of Charlie St Cloud

29. srpna 2009 v 10:40 | Deni ( Majitelka)
Ahoj,dnešní den začneme Zacem a to konkrétně fotkama z jeho nejnovějšího filmu The Death And Life Of Charlie St Cloud.Fotky jsou to z natáčení.
imagebam.comimagebam.comimagebam.com

Vanessa photoshoot-Matt Jones 2007

28. srpna 2009 v 18:35 | Deni ( Majitelka) |  Vanessa-Photoshoot 2007
Tak si připadám už jako blázen dva dny po sobě jsem našla uplně nové fotky z photoshootu Vanessy.Nejen že jsou to shooty Van ale všechny jsou z roku 2007. Docela mě překvapuje že se ukazují po tak dlouhé době nové fotky když byl shoot nafoce v roce 07.Van je na fotkách roztomilá ale nějaké fotky nejsou zrovna kvalitní.Tento photoshoot nafotil Matt Jones který nafotil v roce 2007 i photoshoot se Zacem x)
imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com

Dvě new fotky z LG Rumorous

28. srpna 2009 v 16:42 | Deni ( Majitelka) |  Vanessa-Gallery
Ahoj,našla jsem uplně dvě nové fotky z akce LG Rumorous Night with Heidi Klum která se konala 29.dubna kde byla mimo Van i její kamarádka Ashley.Užijte si nové fotky

Kup si mikinu Zaca z HSM2 a pomoz tak dětem

28. srpna 2009 v 15:31 | Deni ( Majitelka)
Takže teď se podíváme do světa módy :D Přesnějí máme možnost se podívat a dokonce vydražit Zacovu mikinu se znakem tygrů kterou nosil v HSM2.Peníze které se vydraží pudou na účet vzdělávacího programu v domě umění kam přijde až 155.000 dětí ročně.Bundu můžete vydražit už jenom dnes a zítra už bude bunda předáná někomu štatnému. Předávání se koná v Laugh Gala Casa Mañana.Pokuď máte zájem tak klikněte sem vyvolávací cena je 1,000.00$.
Peníze z aukce pudou na dobrou věc :)

Nové Van fotky od Iana Whitea

28. srpna 2009 v 13:06 | Deni ( Majitelka) |  Vanessa-Photoshoot 2008
Ahoj,konečně vám mohu ukázat celý photoshoot který nafotil Iana Whitea. Photoshoot jako předešlý je z roku 2008 z těchto fotek už určitě někdo mněl desing a nedivila bych se kdyby i z těchto skvělých fotek byl další desing x)
imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com

Zac patří mezi 40.nejhorlivějších mužů Hollywoodu

28. srpna 2009 v 8:47 | Deni ( Majitelka)
Pro změnu začnem den anketou.Mám pro vás menší žebříček kde se umístil i Zac Efron.Jde o anketu 40.nejhorlivějších mužů Hollywoodu. Zac skončil na 16.místě a to podle mě je skvělé místo!Zacovi gratuluji.

1. James Franco
2. Robert Pattinson
3. Bradley Cooper
4. Hugh Jackman
5. Josh Duhamel
6. Ryan Reynolds
7. Jake Gyllenhaal
8. Christian Bale
9. Channing Tatum
10. Orlando Bloom
11. James Marsden
12. Brad Pitt
13. Jamie Foxx
14. Gerard Butler
15. Joseph Gordon Levitt
16. Zac Efron
17. Chris Pine

Capricho Magazine - Brasil

27. srpna 2009 v 17:43 | Deni ( Majitelka)
Vanessa se objevila na titulní stánce magazinu Capricho. Tento magazin vychazí v Brasílii. Více scanů a ani info o čem se v magazinu píše bohužel nemám x(
free image host