Březen 2010

Zac jde na obchodní jednání v LA-30.3.10

31. března 2010 v 21:10 | Posted By : Deni
Omlouvám se za zpožděné novinky ale dnes na blogu opravdu mám času velmi málo. Tentkrát se můžeme podívat na candids fotky Zaca který byl spatřen 30.března jak odchází na obchodní jednání v Los Angeles. Zacovi to podle mně moc slušelo,jen škoda,že fotky jsou nekvalitní.
4 fotky

Vanessa odchází z Aroma Cafe 30.3.10

31. března 2010 v 16:59 | Posted By : Deni |  Vanessa-Paparazzi 2010
VanessaHudgensova.blog.cz
Po delší době se opět ukázaly candids fotky! Vanessa byla spatřena 30.března když odcházela z Aroma Cafe, kam si zašla na oběd.Vanesse to opět moc slušelo,obzvlášť se mi zamlouvá ten její svetřík.Doufám,že se brzy ukážou oěpt nové fotky.
7 HQ fotek

Vanessa nominována na MTV Movie Awards

31. března 2010 v 15:53 | Posted By : Deni |  Vanessa-Ostatní
VanessaHudgensova.blog.cz
Stejně jako Zac tak i Vanessa je nominována na MTV Movie Awards. Vanessa je nominována v kategorii nejlepší ženský výkon ve  filmu Bandslam. Hlasovat pro ni můžete TADY!

Zac nominován na MTV Movie Awards

30. března 2010 v 21:55 | Posted By : Deni
Mám pro vás skvělou zprávu.Zac patří mezi nominované na MTV Movie Awards! Zac je nominován ve 4.kakategoriích!Pokuď chcete aby stejně jako v roce 2009 vyhrál hlasujte ZDE!
VanessaHudgensova.blog.cz
Nejlepší boj: Zac Efron vs Thomas Lennon "17 Again "
Nejlepší mužský herecký výkon: Zac Efron "17 Again "
Nejlepší komedie: Zac Efron "17 Again "
Nejlepší film. "17 Again "

Stills fotky z "Me and Orson Welles"

30. března 2010 v 21:00 | Posted By : Deni |  Me and Orson Welles
VanessaHudgensova.blog.cz
Ukázalo se prá nových stills fotek ze Zacova filmu "Me and Orson Welles". Tento film,už je natočen delší dobu přesto se do našich kin bohužel zatím nedostal.Každopádně se na stills fotky podívejte.
6 HQ fotek

Fotka z narozeninové oslavy Brittany Snow

30. března 2010 v 19:39 | Posted By : Deni |  Vanessa-Gallery
určitě všichni vítě ,že Vanessa a Zac se zúčasnili narozeninové oslavy herečky Brittany Snow. Zatím se ukázala se jedna fotka na které můžete vidět Brittany a její dort a za ni je Vanessa.Doufám,že se ukáže více fotek.
VanessaHudgensova.blog.cz

Zapsaná SB

29. března 2010 v 20:15 | Posted By : Deni
Tohle je současný seznam SB,které se do kontroly SB zapsaly.Ty SB které se zde nenajdou mají bohužel smůlu,pokuď ale budou chtít SB nadále tak můžou napsat do wanna be x)
Elite

Top

Affs


Elite zůstavají stejná,změnila jsem pouze TOP!

Say Ok slaví 3. roky!

28. března 2010 v 20:24 | Posted By : Deni
No konečně jsem našla i čas na nějaký ten článek,dnes jsem byla od rána v Praze a když jsem přijela asi kolem 4 tak jsem dělala věci do školy a uklízela.Jinak dnes je to přesně 3. roky od  vydání první písně Vanessy!Ano,řeč je o známé písni Say Ok která se ukázala i v hitparádě ESO. Pro připomenutí této písně kde hraje i Zac vkládám i klip :)
Edit (22:28): Kontrola SB,ukončena!

Diskuze 0.5

28. března 2010 v 8:58 | Posted By : Deni |  Diskuze
Ahoj,jelikož jak jsem koukala a nejsou novinky a za dvě hodiny jedu pryč tak jsem se rozhodla pro další diskuzi. Tato diskuze je už 5. na našem blogu,tentokrát se můžete vyjádřit zda je lepší Vanessa nebo Selena a samozřejmě proč.Jsme rozhodně raději když píšete něco delšího než když napíšte...Mám raději.....atd... Takže jsem zvědavá na váš názor. Takže Vanessa vs. Selena?

Připomínám!

27. března 2010 v 20:04 | Posted By : Deni
VanessaHudgensova.blog.cz
Ahoj SB,chci jen připomenout,že zítra končí kontrola SB která na blogu byla celý týden.Doufám,že se zapíše aspoň polovina SB,zatím co jsem koukala se vás zapsalo 25...Některým SB,jsem musela raději psát,že kontrola nějaká vůbec je!Každopádně děkuji za vaši návštěvnost a já jdu teď vybrat fotky na HOT or Not a POTM. SB které se nezapsaly ať se zapíší ZDE!

Vanessa mluví o Sucker Punch

27. března 2010 v 14:37 | Posted By : Deni |  Beastly
VanessaHudgensova.blog.cz
Nový film Beastly ještě ani není v kinech a jeho hlavní star Vanessa Hudgens už mluví o snímku, který přijde po něm - Sucker Punch. "Byl to asi nejintenzivnější fyzický trénink, jaký jsem kdy zažila," svěřila se hned na začátku Van.Úplně poprvé se natáčely akční scény. "Představte si, tři hodiny bojového umění v kuse, hodina přestávka a pak znovu! Bylo to maximálně náročné, ale nakonec jsem to zvládla," sdělila ještě herečka, která se díky novému filmu musela naučit i střílet z revolveru.Sucker Punch je šest filmů v jednom. "V každé povídce hraju stejnou roli, ale mění se okolnosti a prostředí," prozradila Vanessa s tím, že jde o příběh o holce, kterou její nevlastní otec nechal zavřít do ústavu a jedinou její záchranou před drsným světem v zařízení, je únik do vlastního světa představ. "Každý z těch snů, tak dostal vlastní prostor!"

"Nebyl to trénink jen fyzický, ale i psychický," přiznala Vanessa a na závěr dodala: "Některé scény byly opravdu náročné a bylo těžké se na ně připravit. Je to asi nejsilnější film, který jsem kdy natočila!"

Vanessa odchází z restaurace Patys-17.12.07

27. března 2010 v 11:25 | Posted By : Deni |  Vanessa-Paparazzi 2007
VanessaHudgensova.blog.cz
Takže,nejsou žádné novinky,proto přidám něco opět z candids 2007. Vanessa byla spatřena 17.prosince když odcházela ze snídaně v podniku Patys. Vanessu po celou dobu doprovázela její maminka Ginna.Van mněla krásnou kabelku :)
22 HQ fotek

Nové fotky ze ShoWest 2010

27. března 2010 v 9:43 | Posted By : Deni |  Vanessa-Gallery
Ukázaly se dvě nádherné fotografie Vanessy ze ShoWestu 2010. Podle mně Vanessa vypadá na první fotce skvěle,na druhé fotce Vanessu můžete vidět v casinu.
2 HQ fotky


Our Post.....

26. března 2010 v 17:20 | Posted By : Deni
VanessaHudgensova.blog.cz
Ahoj,takže nejsou dnes žádné novinky kolem Zanessy tak jsem si řekla,že něco napíšu :D Já jsem teda osobně strašně ráda,že je dnes pátek!!Venku je nádherně,u nás je až 22 stupňů!Takže už ven chodim jen v tričku a sukni. Jinak tento pátek mi skončila noční můra na škole :D Těhle 14.dní bylo nejhorších v mém životě,prvák je hroznej :D Jelikož po velikonočních prázdninách budou maturity ještě blíž tak nám (prvákům) dali pořádně zabrat.Psala jsem ze všech předmětů, takže každodenní učení bylo na mém programu! :( Teď už je ale konec!Jupííí ...no v úterý jdu na opravku no xD Ale to je tak jedniné...už se těším až se budou smažit čtvrťáci a ostatní budou mít ve škole lážo plážo..snad :D Jinak zachvilku jdu ven a zítra bych chtěla jít na matějskou..co máte v plánu vy??O víkendu? x)Vanessa odchází z Jamba Juice-24.3.10

26. března 2010 v 6:02 | Posted By : Deni |  Vanessa-Paparazzi 2010
VanessaHudgensova.blog.cz
Dobré ráno,hned po ránu bych chtěla uveřejnit článek na který jsem už včrea neměla čas.Vanessa byla 24.března spatřena jak odcházela z podniku Jamba Juice kde si koupila dva nápoje,jeden pro sebe a druhý pro Zaca.Abych se přiznala tak v Jamba Juice dávají docela velké nápoje :)
18 HQ fotky

Zanessa v Malibu-23.3.10

25. března 2010 v 17:25 | Posted By : Deni |  Zanessa-Paparazzi 2010
VanessaHudgensova.blog.cz
Dnešní den je opravdu velmi příznivý co se týče novinek. Teď se můžeme podívat na nové fotky na kterých můžete spatřit Vanessu se Zacem.Tyto skvělé fotky pocházejí z 23.března kdy Zanessa byla viděna na procházce v Malibu. Oba dva podle mého nazoru vypadali skvěle.Doufám,že se ukáže video.
91 HQ fotek

Zac v Beverly Hills-23.3.10

25. března 2010 v 16:21 | Posted By : Deni
VanessaHudgensova.blog.cz
Kdyžjsem vidělapoprvé fotky nemohla jem uvěřit,že je to Zac:D Mám tady po opravdu dlouhé době paparazzi fotky Zaca! Tyto fotky pocházejí z 23.března kdy byl Zac v Beverly Hills. Pokuď se podíváte na všechny fotky tak si můžete všimnout,že mněl u sebe měl knihu s názvem Wonderland Avenue.
3 HQ fotky

Vanessa odchází z lékárny-23.3.10

25. března 2010 v 15:15 | Posted By : Deni |  Vanessa-Paparazzi 2010
VanessaHudgensova.blog.cz
Dnes je článku opravdu hodně takže rychle do prvního. Včera jsem na blog vkládala fotky kdy Vanessa byla viděna jak odchází do lékárny.Teď se můžeme podívat na fotky kdy odcházela právě z lékárny v Beverly Hills .
7 HQ fotek

Vanessa v ulicích Beverly Hills - 23.3.10

24. března 2010 v 18:09 | Posted By : Deni |  Vanessa-Paparazzi 2010
VanessaHudgensova.blog.cz
Ukázaly se krásné fotky z 23.března kdy byla Vanessa spatřena v ulicích Beverly Hills.Vanessa podle informací mněla namířeno do lékárny.Pokuď se podíváte na všechny fotky tak si můžete všimnou,že na Vanessy noze je náplast. Van vypadala každopádně skvěle:-)
16 HQ fotek

Vanessa na udělování cen MTV?

24. března 2010 v 14:54 | Posted By : Deni |  Vanessa-Ostatní
Na letošním udílení cen MTV které se uskuteční 7.června se předpokládá,že Vanessa bude nominována a získa nějakou cenu.Doufám,že tahle informace je pravdivá a časem se ukáže více informací.