Září 2010

Vanessa na uvedení nového parfému - 29.9.10

30. září 2010 v 21:08 | Posted By : Deni |  Vanessa - Appearances 2010
vanessahudgensova.blog.cz
Dnes jsem na blog vkládala fotky Vanessy z photoshoot který nafotila s Brittany Snow pro nový parfém značky  "GUESS Seductive". Teď mám pro vás fotky kdy byla Vanessa na uvedení nového parfému v Los Angeles . Vanessa vypadala nádherně,mněla úžasný outfit <3
imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com

Photoshoot pro "GUESS Seductive"

30. září 2010 v 19:22 | Posted By : Deni |  Vanessa-Photoshoot 2010
vanessahudgensova.blog.cz
Zdravím! Mám pro vás nádherné fotografie Vanessy pro nový parfém s názvem  "GUESS Seductive". Ty fotky nejsou barevné,proto se mi líbí shoot ještě více! Vanessa tento shoot nafotila společně s Brittany Snow. Já jsem tyto fotky zvala jako shoot ,ale také můžeme mluvit o promo fotkách k pafrému.Ty fotky jsou nádherné,nemají chybu!! <3
imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com

Who looks better 0.8

30. září 2010 v 14:33 | Posted By : Deni |  Who looks better
Takže rozhodla jsem se pro nové kolo who looks better. Tentokrát bude Vanessa "soupeřit" s dědičkou Paris Hilton. Obě totiž převedly stejné černé šaty. Obě zvolily doplňky a boty na podpatku ,samozřejmě v černé barvě. Komu tedy podle Vás tyto skvělé šaty padnou lépe ? Vanesse Hudgens a nebo Paris Hilton? Budu ráda i za názory proč.
vanessahudgensova.blog.cz

Zac v pořadu Daybreak

29. září 2010 v 20:22 | Posted By : Deni
Mám pro vás  video ve kterém můžeme nahlédnout do hotelového pokoje, kde Zac bydlel a odehrával se tam také rozhovor v tomto článku s reportérkou Kate Garraway. Zac kromě mluvení o filmu Charlie St. Cloud mluvil o Vanesse =)


Vanessa v Los Angeles-28.9.10

29. září 2010 v 17:00 | Posted By : Deni
vanessahudgensova.blog.cz
Vanessa byla viděna společně se svým kamarádem když opouštěla posilovnu v Los Angeles a později si zašla na oběd. Fotky jsou z 28.září Vanessa byla sportovně,pěkně oblečená. Moc jí to slušelo <3 Zajímalo by mě,co si třeba taková Van objedná k jídlu :)
imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com

Zac v Beverly Hills-27.9.10

28. září 2010 v 21:28 | Posted By : Deni
vanessahudgensova.blog.cz
Zdravím! Omlouvám se za neaktualizaci,ale dnes jsem neměla vůbec čas. Teď už k článku,Zac byl 27.září spatřen když přímo prchal ze salonu v Beverly Hills. Zac se pokoušel skrývat za černou čepici.
imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com

Shadow was the first dog from Stella

27. září 2010 v 21:17 | Posted By : Deni |  Vanessa-Ostatní
vanessahudgensova.blog.cz
Snad každý si myslel ,že Shadow je pejsek Vanessy,ale není tomu tak! Vanessa nedávno prozradila PeoplePets,že pejsek Shadow je její sestry Stelly! Vanessa řekla " Moje sestra byla ještě malinká,nevěděla jak se o pejska starat,Shadow mě přijala, jako svoji matku" Vanessa také prozdradila,že Shadow je její miláček. Dále řekla "Byla jsem se Shadow na procházce v Malibu,vzala jsem ji kolem potoku,kde se mohla napít. Začala chodit ve vodě a potom se doslova svalila dolů do bahna.Vzala jsem ji zpět k vodě,ale ona se opět vrátila do bláta a posadil se.Je to hloupé. Má svou hlavu"

Vanessa v Los Angeles-26.9.10

27. září 2010 v 19:13 | Posted By : Deni |  Vanessa-Paparazzi 2010
vanessahudgensova.blog.cz
Zdravím! Jsem velice nadšená,že se ukázaly nové candid Vanessy! Tyto fotky jsou z 26.září kdy byla Van viděna na farmářských trzích v Los Angeles. Vypadala vážně skvěle,byla pěkně oblečná moc jí to slušelo ,mněla krásnou peněženku :)
imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com

London’s Daybreak Promo

27. září 2010 v 17:14 | Posted By : Deni
Už 28.září v Londýně Zac vystoupí v britském pořadu "Daybreak". Ve videu můžete vidět kousek z interview a bude se mluvit samozřejmě o Charlie St. Cloud :)

Vanessa's Passport

27. září 2010 v 10:38 | Posted By : Deni |  Vanessa-Gallery
Stav novinek je do nebe volající!! Na zahraničních stránkách jsem sehnala Vanessy Cestovní pas. Vanessa má na pasu pěknou fotku,závidím xD :)
imagebam.com

Nová fotka od Bena Wattse

26. září 2010 v 17:18 | Posted By : Deni
vanessahudgensova.blog.cz
Včera jsem na blog vkládala čtyři nové fotky od Bena Wattsna. Dnes se ukázala jedna taky nová do tohotou skvělého photoshootu. Líbí se Vám?? Teď jdu nachvilku ven,než zas začne pršet :-!
imagebam.com

HSM: In Concert

26. září 2010 v 10:32 | Posted By : Deni |  Vanessa-Gallery
Lucas Grabeel na svém Twitter zveřejnil fotku společně s Vanessou při koncertu High School Musical který se konal v Sao Paulo, Brazílie. Kromě fotky zanechal Lucas k fotce i zprávu. Povedená fotka :-)
imagebam.com

Twitter: @MrGrabeel : Vanessa a já na pódiu před 70.000 lidí v Sao Paulo, Brazílie.

Diskuze 1.1

25. září 2010 v 19:37 | Posted By : Deni |  Diskuze
Zdravím! Dnešní den nám nepřínesl žádný pořádný aktuální článek! Rozhodla jse se tedy aspoň přidat nějaký ten článek,napadla mě diskuze. Tentokrát půjde o komentování nejen hereček ale i jejich přátelství. Zajímalo by mě zda máte raději známou dvojci Vashley a nebo Demi & Selenu. Jsou to všechy skvělé herečky s úžasným style. Ale zároveň jsou odlišné a jejich přátelství je přeci jen taky jiné! Těším se na vaše názory ať už budete komenovat jejich styl,přátelství nebo práci. Tato dikuze taky vznikla díky stejné póze kterou tyto herečky předvely .
vanessahudgensova.blog.cz

Další čtyři fotky od Bena Wattsna

25. září 2010 v 11:41 | Posted By : Deni
vanessahudgensova.blog.cz
Ukázaly se úžasné čtyři fotografie Zaca které jsou součástí photoshootu od Bena Wattsna. Zac na fotkách vypadá naprosto úžasně,nejvíce se mi líbí poslední fotka :) Určitě se na fotky podívejte,jsou skvělé.
imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com

Nové video z akce 'Stand Up 2 Cancer'

25. září 2010 v 11:05 | Posted By : Deni
Objevila jsem jedno nové video z akce  'Stand Up 2 Cancer' kde Vanessa zvedala telefony a zároveň pomáhala těm kteří to potřebují. Van se ukáže v čase 1:25 :)

Nová fotka z akce AXE Music One Night Only

25. září 2010 v 9:33 | Posted By : Deni |  Vanessa-Gallery
vanessahudgensova.blog.cz
Ukázala se jedna fotografie z akce AXE Music One Night Only . Tato fotka ,ale není od fotografů ,ale od samotné Vanessy která se na této akci společně s nějakýma kamarádkama vyfotila :)
imagebam.com

Titulní strana magazinu Mizz

24. září 2010 v 22:06 | Posted By : Deni
V magazinu Mizz se objevil článek o Zacovi. Psali o tom,zda je Zac ten pravý muž. Za scan děkuji celeblove :)
imagebam.com

Kdo pere Zacovi?

24. září 2010 v 19:41 | Posted By : Deni
Nedávno jsem zveřejňovala článek z časopisu BRAVO, teď se ukázal další článek o Zacovi v Bravo Girl!
Zac Efron si nepotřebuje najímat paní na úklid, Vanessa Hudgens to prý zvládá skvěle!
I celebrity mají doma binec a špinavé prádlo. Někdo to řeší početným služebnictvem, jiný pravidelnými návštěvami úklidových firem. Ne tak Zac Efron. Praní a úklidu se totiž ujímá jeho mladá přítelkyně Vanessa (21). Randí spolu už od roku 2005 a jsou považováni za jeden z nejstabilnějších mladých párů Hollywoodu.

Zac: Na úklid moc nejsem

Zac otevřeně přiznává, že uklízení mu nic moc neříká. "Nerad věnuju čas uklízení, a podle toho to doma taky vypadá. Někdy to dopadne, že se mi špinavé prádlo válí po domě klidně i celý měsíc," připouští.

Když se ho ale zeptáte, jestli neuvažoval o najmutí někoho na úklid, zavrtí hlavou: "Myslím, že nikoho nepotřebuji, Vanessa všechny domácí práce zvládá skvěle."
V rozhovoru pro Australskou rádio show Kyle and Jackie Zac přiznal, že Vanessa je v domácích pracích mnohem lepší než on. "Strašně moc mi pomáhá. Bez ní to vypadá tak, že tři, čtyři týdny žádné oblečení nevyperu, až si jednoho dne řeknu: Tak a jdeš na to! A udělám si jeden velký prací a úklidový den," popisuje Zac svůj pohled na domácí práce.

Neuklízí, ale miluje lechtivé scény

Zac s Vanessou jsou asi opravdu naprosto dokonalý pár. Oba jsou žádanými herci a je jasné, že je sem tam čekají i nějaké ty sexy scénky. Vadí jim to? Ne! Vzájemně si lechtivé scénky tolerují, samozřejmě jen v rámci natáčení.
Zac dokonce přiznal, že milostné scény má docela rád. Užíval si je při natáčení svého posledního filmu Charlie St. Cloud s Amandou Crew. "Rád hraju milostné scény, není to nic těžkého," říká o tom Zac, "je ale důležité, jakého partnera máte u sebe, a zrovna s Amandou jsme velmi dobří přátelé.""I když scény trvaly někdy příliš dlouho, bylo to příjemné," rozpovídal se Zac před tím, než si uvědomil, že už asi mluví moc. "Příjemné - to asi nebylo to správné slovo," zkoušel se opravit...

Tak uvidíme. Z takovýchto "příjemných" scén už vznikla nejedna celebrití dvojice. Ale třeba se Amandě nechce prát Zacovi trencle...

Twitter 0.4

24. září 2010 v 19:28 | Posted By : Deni |  Vanessa-Twitter
Vanessa napsala novou zprávu na svůj Twitter!
Twitter: Miluju film "Legend of the Guardians"! Kdo to viděl?

Our Post #14

24. září 2010 v 17:03 | Posted By : Deni |  My diary
Zdravím! Takže konečně je tady pátek :) Myslím,že tento týden už začal být velmi náročný,krom čtvrtka každý den písemka. O víkendu musím udělat čtenářský deník,esej a ještě se naučit literku! Bože,ta mě jednou zabije... Jinak jako někteří z Vás tak i já mám pondělí a úterý volno ,mám v plánu zajet do Prahy nakupovat a taky jsem chtěla zajet do čajovny. Uvidíme taky podle počasí,ale poslední dobou mě začal bavit tenis,takže si možná půjdu zahrát xD A co máte na plánu vy ? Co škola? Taky máte prodloužený víkend? ♥

Vaše Deni...