Listopad 2010

Our Post #25

29. listopadu 2010 v 21:58 | Posted By : Deni |  My diary
vanessahudgensova.blog.cz
Zdravím! Takže zítra bude jeden z nejhorších dnů xD Ráno mám toho nejhoršího učitele na škole,bože já ho nesnáším :D :-/ Jinak zítra se po škole musím učit literku ,takže nebudu mít na blog čas a ve středu taky nevím,ale to snad aspoň chvilku najdu,jelikož mám krátkou školu. Takže se omlouvám zda nebude aktualizace.

Vaše Deni...

Zanessa odchází z restaurace Waikiki

29. listopadu 2010 v 18:26 | Posted By : Deni
Zdravím! Před pár dny jsem Vás infromovalo o tom,že Zac letěl navštívit Vanessu na Havaj kde Van natáčí film Journey 2 : The Mysterious Isnlad. Teď mám pro vás několik záběrů z jejich setkání!! Je to tedy po velmi dlouhé době co můžeme Zanessu spatřit spolu. Fotky byly pořízené po opuštění restaurace ve Waikiki kde proběhla romantická večeře <3 Na fotkách můžete vidět jak se líbají,objímají a je znát,že se velice rádi vidí :)
imagebam.com

New Design 5.1 - Happy Birthday Vanessa

28. listopadu 2010 v 14:09 | Posted By : Deni
Zdravím! Vanessa Hudgens už 14.prosince oslaví svoje 22.narozeniny,proto jsem se jako každý rok rozhodla ji věnovat desing který bude její narozeniny připomínat :) Desing je od mého milovaného SB Romči z blogu online-greysanatomy.blog.cz. Ten desing je jedním slovem dokonalý,myslím,že to jeden z nejlepších na této stránce,moc Romčo děkuji

Nová fotka ze shootu k albu 'Identified'

28. listopadu 2010 v 12:03 | Posted By : Deni |  Vanessa-Photoshoot 2008
Zdravím! Mám pro Vás jednu krásnou fotografii Vanessy která je součástí shootu k albu 'Identified'. Ta fotka je opravdu úžasná :) Vanessa vypadá jak jinak než skvěle! :)
imagebam.com

Our Post #24

27. listopadu 2010 v 11:38 | Posted By : Deni |  My diary
Zdravím! Jakto tak vypadá tak jsem zveřejnila snad už všechny články,což mě mrzí jelikož byl jeden! Ale to není důvod proč tento článek píšu. Dnes se jako každý rok na Staromáku rozsvicuje vánoční stromek. Tentokrát tam jdu se třídou :) Jinak taky je u Vás tolik sněhu ?? :-/ xD Já zrovna sníh nemusím. Další informace je ta,že přístí týden píšu každý den dva testy,takže bude nejspíš hiatus. To je zatím vše,ale ještě Vám dám podrobněji vedět. Užijte si víkend ;)

Journey 2-Behind the Scenes

27. listopadu 2010 v 8:44 | Posted By : Deni |  Journey 2 : The Mysterious Island
Mám pro Vás video kde herci filmu Journey 2 : The Mysterious Isnlan mluvili o natáčení a ukázaly i nějaká místa natáčení. Ve videu je samozřejmě i naše Vanessa :)

Zprávy od fanoušků ohledně Zanessy

26. listopadu 2010 v 16:36 | Posted By : Deni |  Zanessa-Ostatní
Mám pro Vás zprávy které potvrzují to,že Zac letěl Vanessu na díkůvzdání navštívit na Havaj.
vanessahudgensova.blog.cz
 @starmoon: Zac Efron a Vanessa Hudgens šli do kavárny jako moje sestra dnes ráno. Možná, že slavili Den díkůvzdání na Havaji. Tak žárlivý!

@Chrissofreshh: Dnes v práci jsem se setkal sea Zacem Efron a Vanessou Hudgens

 @Rodkimble: večeře na počest díkůvzdání na Havaji s Zac Efron a Vanessa Hudgens

@Babbiegurl808: Wow! Můj bratr viděl, Zaca Efrona a Vanessu Hudgens u McDonald Drive-thru. Cool!

Zac s fanouškem na letišti v Hawaii-24.11.10

26. listopadu 2010 v 15:04 | Posted By : Deni
Sice to vypadá,že se Zac s Vanessou nestýká,ale mám pro Vás informaci,že Zac letěl z New Orleans na Havaj za Vanessou! Podle všech informací byli v restauraci a procházeli se v havajských ulicích. Tyto informace máme díky jednomu z fanoušků Zaca který mněl štěstí a vyfotil se s nim 24.listopadu na letišit! A jak si můžete všimnout tak je Zac bez vousu!! <3
imagebam.com

Diskuze 1.4

25. listopadu 2010 v 21:09 | Posted By : Deni |  Diskuze
Zdravím! Včera jsem Vás informovala o tom,že chystám diskuzi. Tentokrát jde o to,že budete rozhodovat o tom zda se vám Zac s Van více zamlouvají jaký pár filmový Troyella nebo reálny pár Zanessa. Oba páry mají svoje kouzlo a jsou svým způsobem jedinečný. Zajímalo by mě,zda se Vám více zamlouva pár Troyella nebo Zanessa a samozřejmě proč! Těším se na Vaše názory :)

Twitter 1.5

25. listopadu 2010 v 21:02 | Posted By : Deni |  Vanessa-Twitter
Po velmi dlouhé době twitter zpráva!! Bohužel jakto tak vypadá tak si na další budem muset zas delší dobu počkat.
Twitter: Omlouváme se, ale nebudu na nějakou dobu na twitter.Tvrdě pracuji na své nové roli.Twitter není pro mě ... Mám Vás ráda!

Birthday Party

25. listopadu 2010 v 17:41 | Posted By : Deni |  Vanessa-Ostatní
DJhere Productions, který se zabývá událostmi v Las Vegas, zveřejnil událost na Facebooku. Vanessa Hudgens již 14.prosince oslaví již svoje 22. narozeniny! :) Podle záznamu událostí, by se oslava mněla konat v nočním klubu Pure v Caesars Palace Hotel & Casino Las Vegas, 18. prosince.

Vanessa se sice narodila 14.prosince ,ale samotná oslava bude až o několik dní později tedy konkrétně 18.prosince v sobotu. Těším se na fotky!
vanessahudgensova.blog.cz

Jedna fotografie z HSM2

24. listopadu 2010 v 21:33 | Posted By : Deni |  Zanessa-Gallery
Zdravím! Omlouvám se za pozdní aktualizaci ,ale dnes jsem toho mněla vážně moc :( Na internetu jsem našla jednu krásnou fotografii ještě z doby HSM2 ,je úžasná :) Jinak napadla mě další diskuze...zda se Vám více líbí Zac s Van jako pár v HSM pod přezdívkou troyella nebo jako pár v reálu,Zanessa. Diskuze bude zveřejněna nejspíš až zítra!! :)
imagebam.com

Fashion Police 0.3

23. listopadu 2010 v 19:18 | Posted By : Deni |  Fashion police
Nejsou novinky a po dlouhé době jsem se rozhodla přidat článek který se zařadí do rubriky fashion police. Tentokrát trochu zapátráme do roku 2008 kdy se konala akce Teen Vogue Young Hollywood Party  na které byl mimo jiné i Zac.
Vanessa vsadila na Teen Vogue Young Hollywood Party čerou barvu kterou se nedá nic pokazit. Vanessa mněla černé šaty které doplnila kabelkou ve stejné barvě. Opět musím pochválit boty které jsou dokonalé! Vanessa si opravdu umí vybrat boty <3 Celý černý outfit doplnila doplňky a černým lakem na nehty,ale myslím,že třeba červeným lakem by také nic nepokazila a dodala tomu věčí šmrnc. Líčení bylo jemné a přesto dokonalé a účes jednoduchý ,ale vypadá elegantně a skvěle.Vypadala opravdu úžasně,co myslíte vy??
vanessahudgensova.blog.cz

Nové fotky pro albu "V"

23. listopadu 2010 v 18:39 | Posted By : Deni |  Vanessa-Gallery
vanessahudgensova.blog.cz
Zdravím! Dnes nejsou opět žádné novinky....Mám pro Vás dvě fotografie řetízku který nese počáteční písmeno naší Vanessy , "V" . Tyto fotografie jsou také součístí jejího prvního alba "V". Pěkné fotky :)
imagebam.comimagebam.com

Tři scany z časopisu BRAVO

22. listopadu 2010 v 19:06 | Posted By : Deni
Teď jsou na řadě pro změnu scany z časopisu BRAVO. Za tyto scany opět moc děkuji  *Nessy ! Pěkné scany a ještě jednou za scany moc děkuji.
imagebam.com imagebam.comimagebam.com

Vanessa animace 1.2 - Sucker Punch

22. listopadu 2010 v 17:17 | Posted By : Deni |  Animations
Další článek se bude také týkat Vanessy.Mám pro vás první animaci z filmu Sucker Punch. Ta animace ja vážně povedená,děkuji za animaci *Nessy  :)
vanessahudgensova.blog.cz

Beastly trailer SUB ITA

22. listopadu 2010 v 15:53 | Posted By : Deni |  Beastly
Zdravím! Dnes jsem nebyla ve škole,jelikož mi není nejlíp,ale zítra už musím,píšu asi dva testy a přece jen je lepší je psát se třídou než pak sama. Mám pro Vás italský trailer k filmu Beastly! :)

100 More Exotic Singer

22. listopadu 2010 v 14:04 | Posted By : Deni |  Vanessa-Ostatní
Po dlouhé době se Vám taky hlasím s nějakou anketou! Vanessa se umístila mezi 100 nejexotičtějších celebrit :)  Vanessa obsadila 80.místo,čož podle míého názoru není nejhorší,ale myslím,že by si zasloužila mnohem lepší místo! Docela mě překvapila Ashley Tisdale která je na prvním místě. Celý žebříče si můžete prohlédnout na www.billboard.comvanessahudgensova.blog.cz
1 - Ashley Tisdale
2 - Amy Witnehouse
3 - Amy Lee
4 - Tarja Turunen
5 - Savannah Outen
6 - JoJo
7 - Ne-Yo
8 - Mariah Carey
9 - Kelly Clarkson
10 - Hilary Duff
11 - Nelly Furtado
12 - Michael Jackson
13 - Leona Lewis
14 - Cyndi Lauper
15 - Jordin Sparks
16 - Shakira
17 - Christina Aguilera
18 - Justin Timberlake
19 - BoA Kwon
20 - Rihanna

Zac se svými fanoušky během natáčení The Lucky One

21. listopadu 2010 v 22:25 | Posted By : Deni
Zdravím! Tento článek píšu po třetí!! Dnes nemám vůbec náladu na blog,takže se omlouvám za pozdní aktualizaci! Mám pro vás pár fotek Zaca s jeho fanynkama se kterýma se vyfotil během natáčení filmu  "The Lucky One". Skvělé fotky!! :)
imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com

Our Post #23

20. listopadu 2010 v 14:30 | Posted By : Deni |  My diary
vanessahudgensova.blog.cz
 Zdravím! Chci jen oznámit,že dnes odjíždím ke kamarádce na narozeninovou oslavu.Jelikož bydlí daleko tak u ní i přespím :) To znamená,že na blog se dostanu až zítra,ale vůbec nevím v kolik ,doufám,že nějak dopoledne,protože se ještě musím učit. Takže... já se jdu připravit na cestu a vy si užijte víkend! :)