Březen 2011

Fotografie z After párty fimu Sucker Punch -30.3.11

31. března 2011 v 21:17 | Posted By : Deni |  Vanessa-Appearances 11
Ještě se nachvilku budu věnovat filmu Sucker Punch a filmové premiéře v Londýně. Vanessa vypadala naprosto nádherně a teď na blog přidávám skvělé fotky z after party filmu. Ty fotky jsou skvělé,úžasné! Doufám, že se jich ukáže časem více :)
imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com

Vanessa odchází z premiéry filmu Sucker Punch-31.3.11

31. března 2011 v 20:23 | Posted By : Deni |  Vanessa-Paparazzi 2011
Mám pro Vás dalí článek , který bude samozřejmě věnovaný Vanesse. Sehnala jsem několik candids fotekz 31.března když Van odcházela z premiéry Sucker Punch v Londýně. Vypadala opravdu skvěle, souhlasíte ? :)
imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com

Videa z premiéry filmu Sucker Punch v Londýně

31. března 2011 v 20:06 | Posted By : Deni
Fotografie z premiéry Sucker Punch v Londýně jsou na blogu již přidáné a na řadu přicházejí videa. Zatím jsou tři,ale třeba se jich časem ukáže více! ;)

Scany z časopisu BRAVO

31. března 2011 v 19:45 | Posted By : Deni
Na stáncích je opět k prodeji nové číso časopisu BRAVO a já od kamarádky vyškemrala scany,jelikož si ještě kupuje tento časopis x) Mám tedy pro Vás scany, které se zaměřily na skvělou postavu Zaca a Vanessy nový flirt s Joshem Hutchersonem, kterému je 18let, myslela jsem, že je teda starší .Scany kopírujte se zdrojem!!
imagebam.comimagebam.comimagebam.com

Premiéra filmu Sucker Punch v Londýně - 30.3.11

31. března 2011 v 18:52 | Posted By : Deni |  Vanessa-Appearances 11
Zdravím! Mám pro Vás úžasné fotografie Vanessy z premiéry filmu Sucker Punch v Londýně! Premiéra se uskutečnila 30.března v Leicester Square Theatre. Na premiéře samozřejmě byly i ostatní herečky filmu . Vanessa vypadala nádherně! Měla úžasné,dlouhé šaty s výstřihem , který byl zdobený. Pokud by máte zájem si takové šaty, ale krátké koupit tak zajděte do H&M. Vanessa vypadala opravdu nádherně,nemám slov♥
imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com

Videa z pořadu Lopez Tonight

31. března 2011 v 17:03 | Posted By : Deni
Další článek se bude také týkat Vanessy a pořadu Lopez Tonight kde propagovala film Sucker Punch. Dnes jsem přidávala jednu fotku z natáčení a teď pro Vás mám videa právě z pořadu. První video mě opravdu pobavilo :D Opravdu jsou to skvělé videa :)

Fotografie z natáčení show Lopez Tonight - 29.3.11

31. března 2011 v 15:01 | Posted By : Deni |  Vanessa-Appearances 11
Včera jsem už neměla nějak náladu na blog tak proto vkládám tuto fotku dnes. Jak jistě víte, Vanessa byla 29. března hostem v show Lopez Tonight kde propagovala film Sucker Punch. Ukázala se jedna fotka z natáčení. Fotka je skvělá ,ale moc se mi tentokrát nelíbí Vanessy outfit.
imagebam.com

Zac s přáteli na bowlingu - 29.3.11

30. března 2011 v 22:49 | Posted By : Deni
Zdravím! Ještě jsem rozhodla přidat jeden článek xD Po dlouhé době se můžeme podívat na nové fotky Zaca! Poslední dubou o Zacovi nebyly žádné informace, jelikož se rozhodl nachvilku opustit Los Angeles a trávit nějaký čas s rodinou u prarodičů :) Takže doufám,že bude odpočatý a bude hodně novinek. Zatím pro Vás mám dvě fotky kdy si Zac zašel na bowling s několik přáteli a ještě před tím byl viděn na pláži a skateboardu :) Jsem opravdu ráda,že jsou nějaké informace o Zacovi, ale mohl by se zas oholit!! :)
imagebam.comimagebam.comVanessa opouští hotel v Londýně-30.3.11

30. března 2011 v 20:13 | Posted By : Deni |  Vanessa-Paparazzi 2011
Zdravím! Dnešní den ukončím ještě jednou várkou candids fotek z 30.března kdy byla Vanessa spatřena když opuštěla svůj hotel v Londýně. Byla pohodlně oblečená a opět měla ty úžasné černé podpatky <33 Škoda,že fotky nejsou moc kvalitní a jsou pozdrojované.
imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com

Vanessa odchází na večeři -29:3.11

30. března 2011 v 19:32 | Posted By : Deni |  Vanessa-Paparazzi 2011
Vanessa si společně s herečkami z filmu Sucker Punch , Abbie Cornish a Jamie Chung zašla na večeři do jedné z místních restaurací v Londýně. Vanessa měla naprosto dokonalý outfit,ta bunda <3 Byla dokonalá ,ale hlavně se mi líbí její černé lodičky,ty prostě nemají chybu :) <3 Zatím se ukázalo málo fotek,ale snad časem jich bude více.
imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com

Vanessa přichází ke svému hotelu - 29.3.11

30. března 2011 v 18:34 | Posted By : Deni |  Vanessa-Paparazzi 2011
Zdravím! Venku je krásně,takže jsem byla venku a teď dopřidám ostatní novinky. Mám pro Vás fotky Vanessy když dorazila ke svému hotelu v Londýně . Vypadala opravdu skvěle a pokud na fotky zaostříte svůj zrak tak určitě poznáte,že na fotkách je i Vanessy maminka Ginna.
imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com

Vanessa ve Studio City - Video

30. března 2011 v 14:56 | Posted By : Deni
Ze včerejších candids fotek mám pro Vás video,kdy Vanessa opuštěla nohtové studiu Nail Garden ve Studio City. Vypadala opravdu úžasně :) Fotografie ZDE!

Vanessa na letišti Heathrow -29.3.11

30. března 2011 v 14:37 | Posted By : Deni |  Vanessa-Paparazzi 2011
Mám pro Vás další článek ohledně Vanessy. Ukázaly se fotografie z letiště Heathrow v Londýně kam Vanessa přiletěla protože by tam měla přoběhnout další propagační akce k filmu Sucker Punch. Van vypadala opravdu skvěle a bylo vidět její krásné tetování :)
imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com

Synopse- Sucker Punch

29. března 2011 v 21:27 | Posted By : Deni |  Sucker Punch
Zavřete oči. Otevřete mysl. Budete nepřipravení.

"Sucker Punch" je epická akční fantasy, která nás zavede do světa živé imaginace mladé dívky, jejíž snový svět ji poskytuje útěk z temné reality. Nevázaná hranicemi času a prostoru je volná a může jít kamkoli, kam ji její mysl zavede a její neuvěřitelná dobrodružství stírají hranice mezi realitou a představivostí.
Byla zavřena do ústavu proti své vůli, ale Babydoll (Emily Browning) neztratila vůli přežít. Je odhodlaná bojovat za svou svobodu, spolu se čtyřmi dalšími dívkami - přímočarou Rocket (JenaMalone), ulicí protřelou Blondie (Vanessa Hudgens), vždy loajální Amber (JamieChung) a svéhlavou Sweet Pea (Abbie Cornish) - se pokusí utéct svému hroznému osudu a svým uchvatitelům, kterými jsou Blue (Oscar Isaac), Madam Gorski (CarlaGugino) a High Roller (Jon Hamm).
Dívky v čele s Babydoll se pustí do fantastické bitvy proti všem a všemu od samurajů až po hady, přičemž mají k dispozici virtuální arzenál. Společně se musí rozhodnout, co všechno jsou ochotny obětovat, aby zůstaly živé. S pomocí Wise Mana (Scott Glenn) jejich neuvěřitelná cesta - pokud bude úspěšná - je osvobodí.


Vanessa na letišti LAX v LA - 28.3.11

29. března 2011 v 20:19 | Posted By : Deni |  Vanessa-Paparazzi 2011
Jak jsem slibovala, tak pro Vás mám fotky Vanessy po přijezdu na letiště LAX v Los Angeles. Vanessy cesta směřovala do Londýna kde proběhne další promo akce ohledně filmu Sucker Punch. Na letišti společně s Van byl její manažer a maminka Ginna.
imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com

Vanessa opouští svůj dům ve Studio City-28.3.11

29. března 2011 v 19:59 | Posted By : Deni |  Vanessa-Paparazzi 2011
Mám pro Vás další Vanessy candids! Fotografie jsou z 28.března kdy byla van spatřena když opuštěla svůj dům ve Studio City a její cesta směřovala na letiště LAX v LA. Vypadala opravdu skvěle,ještě dnes přidám skvělé fotky z letiště! :)
imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com

Vanessa ve Studio City - 28.3.11

29. března 2011 v 18:33 | Posted By : Deni |  Vanessa-Paparazzi 2011
Zdravím! Teď přejdeme k aktuálnějším fotkám. Vanessa byla 28.března spatřena při odchodu z nehtového studia Nail Garden ve Studio City . Vanessa se pokoušela bohužel před paparazzi skovávat za černý klobouk. Vypadala opět skvěle,moc se mi líbí ten svetřík a tričko<3
imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com

Vanessa přijela ke svému domu - 25.3.11

29. března 2011 v 18:02 | Posted By : Deni |  Vanessa-Paparazzi 2011
Včera jsem díky učení neměla čas přidat všechny novinky,proto věčina článků stejně jako dnes je přednastavených. Mám pro Vás zcela nové candids fotky Vanessy , která byla spatřena 25.března společně se svoji kamarádkou Laurou když přijela domů po oslavě premiéry filmu Sucker Punch. Vanessa vypadala opravdu úžasně <33
imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com

Clevver TV - 'SP' Movie Premiere Fashion Recap

29. března 2011 v 16:52 | Posted By : Deni
Stanice Clevver Tv ve svém pořadu mluvila o premiéře filmu Sucker Punch a úžasném outfitu Vanessy <3

Nominate Zac Efron For 2011 MTV Movie Awards

29. března 2011 v 15:19 | Posted By : Deni
Zdravím! Náš oblíbený herec Zac Efron je nominován hned ve 2 kategorii na udělovaní cen MTV Movie Awards 2010! Jedna z nominací je Best Kiss ve filmu - "Charlie st. Cloud" a druhá nominace v kategorii Best Male Performance také ve filmu - "Charlie st. Cloud". Určitě pro Zaca hlasujte, jelikož už 5.června proběhne udělování cen!
Pro Best Kiss hlasujte ZDE!
Pro Best Male Perfomance ZDE!