Duben 2011

Diskuze 2.0

30. dubna 2011 v 15:00 | Posted By : Deni |  Diskuze
Sice vim, že diskuze byla nedávno :D ale chci vědět Váš názor. Jak jistě víte, Vanessa nedávno řekla, že je momentálně šťastná sama . Ale fotografie kde se společně s hercem Joshem Hutchersonem(18) drží za ruce nejsou zrovna důkazem ,že nikoho nehledá :) Uvidíme jak se bude jejich vztah rozvíjet a zda se bude Vanesse ve vztahu tak skvěle dařit tak jako se ji dříve dařilo se Zacem. Každodopádně může nastat obrat,že i po vztahu s Joshem se někdy vrátí k Zacovi . Takže věrní fanoušci Zanessy, neztracej naději xD!! Zajímal by mě Váš názor na Joshe, jak se Vám líbí a jak na vás působí ? Docela mě překvapilo, že je o 4 roky mladší než Van! Každopádně na to nevypádá :) Josh na mě osobně pusobí jako milý muž a určitě udělá Van šťastnou, ale jinak se mi vzhledově moc nelíbí,není to můj typ a nepřijde mi moc sympatický, ale to je asi i tím, že pro nás není tak známý! :) Těším se na Vaše názory ohledně Joshe!


Plagát Vanessy v časopisu BRAVO

30. dubna 2011 v 12:43 | Posted By : Deni
Ve čtvrtek vyšlo další číslo časopisu BRAVO a i tentokrát se v časopise ukázala Van. Sice tam není článek ,ale úžasný plagát s fotkou pro Candies.

Vanessa & Zac - Nové projekty!

30. dubna 2011 v 11:17 | Posted By : Deni |  Zanessa-Ostatní
Poslední měsíce byly velmi rušné , jak pro Zaca tak i Vanessu. Teď si mohou užívat volna a a trávit čas s rodinou a přáteli. Ale ne na dlouho! Zac i Vanessa pro nás chystají nové projekty!!

Vanessa :
V září bude Vanessa opět pokračovat v nátáčení filmu Journey2: Mysterious Island'. Ale uplně nový film ve kterém si Vanessa zahraje se jmenuje 'Gimme Shelter' . V tomto filmu by Vanessa měla zahrát těhotnou teenager dívku která utekla od své matky a bude hledat svého biologického otce, roli otce bude hrát Brendan Fraser .

Zac:
Před šesti měsíci byl Zac zapojen do filmového projektu 'Die in a Gunfight'. Zac bude hrát významnou roli v oblasti výroby! Půjde o celovečerní debut režiséra Anthony Mandler, který stojí za vznikem mnoho hudebních vide, včetně Jay-Z a Rihanny! Určitě se můžeme těšit na akční scény!

Ashley twitter

30. dubna 2011 v 9:54 | Posted By : Deni |  Vanessa-Ostatní
Ashley zanechala na svém Twitter novou zprávu ,která se tentokrát týká i naší Van! :)
Twitter Ashley: Úžasná dovolená s mými nejlepšími přáteli - Nessa a Shelley Buckner. Pojďme to udělat! Woo Woo

Fotka během připrav na focení pro Candies

30. dubna 2011 v 8:53 | Posted By : Deni |  Vanessa-Photoshoot 11
Zdravím! Mám pro Vás skvělou fotografii která byla pořízena během příprav na nové focení pro značku Candies. Strašně moc se těším na nové fotografie! <3 Van je na fotce nádherná :)
imagebam.com

Vanessa s rodinou na nákupech- 28.4.11

29. dubna 2011 v 20:37 | Posted By : Deni |  Vanessa-Paparazzi 2011
Zdravím! Dnes bych tu měla nové candids fotky Vanessy, která si opět zašla společně se svoji mladší sestrou Stellou a tentokrát i s mamkou Ginou na nákupy v Sherman Oaks. Vanessa vypadala opět skvěle, moc se mi líbil horejšek outfitu, kalhoty moc ne. Fotky jsou to skvělé :)
imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com

Zac Efron Is 100% Single & Playing The Field

29. dubna 2011 v 17:50 | Posted By : Deni
Po letech po boku Vanessy Hudgens je Zac volný a těší se na setkání s novými dívkami!
Zac přiznal stránce HollywoodLife.com , že už dávno se přesunul od rozchodu a vztahy s Vanessou a je rád,že je volný a bude moc potkat novou dívku. Zac byl už několikrát viděn s jinými dívkami, ale jeden z kamarádu Zaca prozdradil , že se Zac ani s jednou z dívkem neusadil a momentálně není v žádném vztahu! Každá holka, co jste viděli v souvislosti se Zacem není nic vážného, hodně povyku pro nic! Podle přátel je Zac milujicí človek.Poté, co viděl Vanessu pohybovat se co-star Josh Hutcherson (18), tak zřejmě se chtěl pobavit také - a my jsme rádi, že se baví!! :)

Vanessa s fanoušky ve Studio City

29. dubna 2011 v 15:48 | Posted By : Deni |  Vanessa-Gallery
Jistě si pamatujete na fotky ze dne 27.dubna kdy Vanessa byla s Joshem a přáteli na bowlingu. Z tohoto dne také pocházejí tyto dvě fotky fanoušků :) Mají opravdu štěstí :) Také jsem přidala nové fotky k článku Vanessa s Joshem na bowlingu-27.4.11
imagebam.comimagebam.com

Vanessa Hudgens doing DRUGS

28. dubna 2011 v 20:43 | Posted By : Deni
Zdravím! Včera jsem projížděla youtube a narazila jsem na toto video!! Nějaký fotograf vyfotil Vanessa na Coachella festivalu při konzumaci nějaké jídla. Podle bulváru jde o bílý prášek, který si Vanessa olizovala z prstu.... Myslím,že k tomuto můj názor nepotřebujete znát a proto nějaký komentář k tomuto videu je zbytečný...! Někdy mě opravdu dostává, co všechno jsou lidé schopni vymyslet aby pošpinili druhé.

Vanessa se sestrou na nákupech- 27.4.11

28. dubna 2011 v 19:59 | Posted By : Deni |  Vanessa-Paparazzi 2011
Vanessa si společně se svoji mladší sestou Stellou zašla na nakupování do Bloomingdales v Sherman Oask. Vanessa vypadala opravdu dokonale, měla krásné šaty a úžasné boty! Stella vypadala také skvěle,je docela odvážná, takové vysoké podpatky :) Obě sestry Hudgens vypadaly skvěle! :)
imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com

Vanessa na bowlingu- Video

28. dubna 2011 v 18:22 | Posted By : Deni
Před chvilkou jsem přidávala fotky kdy si Vanessa společně s Joshem a několika přáteli zašla na bowling ve Studio City. Teď pro Vás mám video kde můžete vidět jak Josh bere Van za ruku. Video je to pěkné, hlavně jak tam Van tancuje :D :) Je skvělé vidět Vanessu opět šťastnou a jak se směje :) Každopádně z přitomnosti paparazzi nadšená nebyla, ale ani se jí nedivím!

Vanessa s Joshem na bowlingu-27.4.11

28. dubna 2011 v 17:22 | Posted By : Deni |  Vanessa-Paparazzi 2011
Mám pro Vás nové candids Vanessy! Fotky jsou z 27.dubna kdy si Van zašla společně s Joshem na bowling ve Studio City, Pinzi. Jistě si každý všimne, že na jedné fotce se drží za ruce! Takže je těmito fotkami potvrzeno! Vanessa a Josh jsou nový pár. Uvidíme jak se časem Vanessa ohledně jejich vztahu vyjádří a budeme doufat, že nebude opět prohlašovat, že jsou jen přátelé :) Podle fotek si Van bowling užívala! :)
imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com

Nové fotky od Bena Wattsa 2010

28. dubna 2011 v 17:04 | Posted By : Deni
Jistě si někteří z Vás pamatují, že Zac v roce 2010 nafotil shoot, jehož autorem je Ben Watts. Teď se ukázala již několikátá várka nových fotek! Opět jde bohužel o menší množství, ale jsou skvělé :) Nemyslíte? :)
imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com

Nová fotka Vanessy s fanouškem

28. dubna 2011 v 15:42 | Posted By : Deni |  Vanessa-Gallery
Jsem ještě ve škole,takže rychle přidávám skvělou fotku Vanessy, která se vyfotila ochotně se svým fanouškem! :) Úžasná fotka, fanoušek má opravdu velké štěstí! ;)
imagebam.com

Zac odchází z 'Earth Bar' -27.4.11

27. dubna 2011 v 21:31 | Posted By : Deni
Zdravím! Mám pro Vás velmi aktuální fotky Zaca! Fotky jsou z dneška , 27.dubna kdy byl Zac spatřen po odchodu z 'Earth Bar' v Hollywoodu kde si zakoupil nějaký nápoj. Vypadal opravdu skvěle, ty vlasy,paže <3 Opět úžasné fotky!! :)
imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com

Scany z německého časopisu BRAVO

27. dubna 2011 v 19:20 | Posted By : Deni
Ještě bych tu pro Vás měla pár scanu z německého časopisu BRAVO! Zaměřilo se na Vanessy styl a také na účast na festivalu Coachella kde byla společně s Joshem a přáteli. Skvělé scany :)
imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com

Zac na hokejovém utkání-25.4.11

27. dubna 2011 v 18:14 | Posted By : Deni
Co se týče novinek tak zůstane dále u Zaca. Mám pro Vás jednu fotku , která byla pořízena během hokejového utkání . Fotka je ze dne 25.dubna a je opravdu škoda,že se neukázalo více fotek.
imagebam.com

Zac ochází do Staples Center -26.4.11

27. dubna 2011 v 16:42 | Posted By : Deni
Zdravím! Mám pro Vás skvělé candids fotografie Zaca, který byl 26.dubna spatřen když měl namířeno do Staples Center v Los Angeles, kde se konala basketbalové utkání. Zac vypadal opravdu úžasně! Ta čepice je naprosto skvělá,zamilovala jsem <3 :D Jinak si také jistě všimnete,že Zac měl na sobě mikinu podporující projekt proti rakovině do kterého se připojil společně s Vanessou :)
imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com

Animations 2.7

27. dubna 2011 v 15:21 | Posted By : Deni |  Animations
Miluju ten její úsměv,je roztomilá ♥ Úžasná animace!! :)
http://29.media.tumblr.com/tumblr_liykjpxi561qblwygo1_r1_500.gif

Bastidores Candies

27. dubna 2011 v 6:16 | Posted By : Deni |  Vanessa-Gallery
Zdravím! Včera jsem neměla čas něco přidávat, snad krom jedné novinky. Mám pro Vás fotku , která byla pořízená během focení Candies, jde o židly na které je Vanessy jméno ;)
imagebam.com