Květen 2011

Fotka Zaca s fanynkou v LA-31.5.11

31. května 2011 v 18:16 | Posted By : Deni
Zdravím! Mám tu jednu novou fotku a zároveň i informaci. Určitě jste si někteří řekly, proč nejsou novinky ohledně Zaca. Podle všeho se opět uschoval společně se svoji rodinou do San Louis v Obispo, kde paparazzi neměli šanci pořídit fotky. Ale podle této fotky se 31.května vrátil do Los Angeles!! Fanynka zachytila Zaca před restaurací ve Studio City! Ještě ,že máme ty fanoušky!
imagebam.com


Vanessa v zákulisí hry Catch Me If You Can -29.5.11

30. května 2011 v 20:29 | Posted By : Deni |  Vanessa-Appearances 11
Jsem moc ráda,že se ukázaly konečně nějaké nové fotky Vanessy! Mám tu devět fotkek ze zákulisí hry - "Catch Me If You Can". Na fotkách ji můžete vidět společně s Aaronem Tveitem a Tomem Hanksem. Fotky jsou z New Yorku kde se Van momentálně nachází :) Vanessa vypadala skvěle,jen škoda,že není fotka kde byl vidět její celý outfit.
imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com

Our Post #46

30. května 2011 v 9:59 | Posted By : Deni
Zdravím! Dnes nic nepřidám, máme sice dva dny ředitelského volna,ale dnes udělám den kdy se budu jen šprtat :/ Za týden jsou totiž u nás ve škole minimaturity a já jsem zkoušela hned ve středu. Takže se dnes musim učit. Stějně novinky zase žádný nejsou! Takže není co přidávat....Ti co mají dnes také volno tak si ho užijte :)

Poster Vanessy pro značku Candie's

29. května 2011 v 12:57 | Posted By : Deni |  Vanessa-Gallery
Mám tu jednu fotku , která pochází z nějakého obchodu kde mají poster Vanessy pro značku Candie's .
imagebam.com

Hlusujte dále pro Zaca na MTV Movie Awards 2011

28. května 2011 v 21:28 | Posted By : Deni
Zdravím! Předávání cen MTV Movie Awards 2011 se bliží! xD Zac může být jední m z těch co získá cenu, máte další možnost pro Zaca hlasovat. Je nominován v kategorii "Nejlepší herecký výkon" za roli ve filmu Charlie St. Cloud :) Takže hlasujte ZDE!! Strašně se těším na fotky z předávní cen!

Soukromá fotka 4.5

28. května 2011 v 12:32 | Posted By : Deni |  Vanessa-Gallery
Opravdu jsem doufala,že se dnes něco ukáže ,ale opět nic! Mám tu ,ale aspoň jednu krásnou fotku Vanessy s nějakým fanouškem nebo nějakým příbuzným,to už bohužel nevím.
imagebam.com

Vanessa Hudgens si užívala v Cannes

27. května 2011 v 18:47 | Posted By : Deni |  Vanessa-Ostatní
Článek z časopis BRAVO Gril
Ani Filmový festival v Cannes nepřinesl Vanesse novou lásku. Francouzi jí zkrátka neuchvátili...
Nevyžádanou pozornost musela Vanessa Hudgens snášet na večírcích v rámci Filmového festivalu v Cannes. Herečka, která se po pěti letech randění rozešla se Zacem Efronem tam byla doslova obletovaná! Francouzi jí ale přišli nepříjemní.
Řekla k tomu: "Ke konci party začínají být někteří francouzští kluci trochu dotěrní..."
I přes tyhle 'nevyžádané' obdivovatele se Van svěřila, že na jihu Francie strávila moc příjemné chvíle. "Bylo to tak neuvěřitelně super! Celé jsme to tam projeli, oblékali jsem nádherné róby a zažili úžasné večírky," vrací se Vanessa vzpomínkami do Cannes. "Hotel byl naprosto perfektní a opalování na lodi ještě lepší!"
Vanessa (22) také zdůraznila, že jí teď singl život vůbec nevadí a užívá si, že může perfektně poznat sama sebe. "Vážně si tyhle chvíle užívám. Cítím se teď opravdu šťastná a mám spoustu věcí, co chci podniknout. Úplně nutně k tomu žádnýho kluka nepotřebuju," vysvětluje.
"Ať jsem singl nebo ne, tohle je jedno úžasné období mého života," uzavírá povídání Van.

Scan z magazinu Inside

27. května 2011 v 17:12 | Posted By : Deni
Hledám co se dá,aby byl blog aspoň trochu aktualizován! Našla jsem další německý scan, tentokrát z magazinu Inside . Teď jdu koukat na seriál sex ve meště a pak se pokusím zas něco najít! :)
imagebam.com

Titulní strana magazinu Galaxie

27. května 2011 v 11:22 | Posted By : Deni
Dnes opět žádné pořádné novinky! :/ Ale mám tu aspoň titulka magazinu Galaxie. Na titulku použil magazin krásnou fotku z filmu Beastly.
imagebam.com

Scan z magazinu HEY

26. května 2011 v 22:44 | Posted By : Deni
Teď další scan. Tentokrát ,ale z německého magazinu HEY.
imagebam.comScany z In Touch magazinu

26. května 2011 v 21:34 | Posted By : Deni
Mám tu pro Vás tři scany z magazinu In Touch :) Články jsou tam především o Vanesse, ale je tam i jeden malý článek ohledně Zaca.
imagebam.comimagebam.comimagebam.com

Facebook 0.02

26. května 2011 v 18:41 | Posted By : Deni |  Vanessa- Facebook
Takže vím, vy jste čekali trpělivě na mé nové webové stránky, a já jsem tak šťastná, že sem přicházím spolu s vámi.Práce v níž jsou cool nápady a všechno možné je fajn. Tak co byste si přáli abych tu psala? " V xx

Scany z německého časopisu BRAVO #5

26. května 2011 v 0:59 | Posted By : Deni
Zdravím! Mám tu pro Vás několik skvělých scanů z německého časopisu BRAVO. Tentokrát s časopisem vyšel i nějaký jiný časopis a na titulce byla naše Vanessa a článek o Zacovi,ohledně postavy. Samotné BRAVO se zaměřilo na Vanessy skvělý styl :)
imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com

Vanessa Hudgens chystá vlastní blog

25. května 2011 v 19:52 | Posted By : Deni |  Vanessa-Ostatní
... a o čem jiném by asi tak mohl být, než o módě a kráse!
"Chci být v kontaktu se svými fanoušky, ale nechci zase všem říkat, co dělám každou sekundu, chci být víc užitečná," svěřila se Vanessa. Dvaadvacetiletá herečka prozradila, že chystá svůj vlastní blog. Nebude ale na Twitteru, i když ten má na své jméno registrovaný, ale na Facebooku. "O Twitteru nic nevím," naznačila Van, že účet nepoužívá ona, "ale chci svůj blog odstartovat na Facebooku." A o čem by měl být? "Chci aby to byla zábava, takže bude hodně o módě, kráse a podobných věcech. Prostě takový lifestyle...," těší se už teď.
Nový blog není jediným plánem Vanessy. Ta i po prosincovém rozchodu se Zacem žije dál naplno, a moc ráda by si zahrála v Glee."Tak ráda bych do Glee naskočila! Miluju tenhle seriál a miluju muzikály. Strašně se mi líbí, jak to dělají. Byla by to definitivně pecka!"
Další novinkou ve Vanessině životě je velké stěhování, opouští Los Angeles a přesouvá se do úžasného New Yorku. Tajný zdroj potvrdil: "Vanessa je ze stěhování nadšená. Domluvila se na tom společně s Rosario Dawson, se kterou bude už brzy spolupracovat na super nové věci."

Nová soukromá fotka

25. května 2011 v 18:30 | Posted By : Deni
Zdravím! Dnes bych tu měla ještě jednu fotku, není uplně nová...stará tak , měsíc :) Na fotce můžete spatřit samozřejmě Zaca a kamaráda Corbina Bleu.
imagebam.com

Facebook 0.01

25. května 2011 v 14:25 | Posted By : Deni |  Vanessa- Facebook
Jak jistě víte, Vanessa má otevřený účet na stránkách facebook :) A teď se ukázala,myslim, že druhá zpráva od Vanessy! :) Doufám, že se brzy začne věnovat svému Twitter.
Hej lidi ! Co bude dál!? Nedávno jsem strávila nějaký čas v Cannes se svoji kamarádkou a šla jsem na několik skvělých akcí a nosila některé z nejkrásnějších šatů. Možná moje oblíbené oblečení, co jsem kdy nosila od Roberto Cavalli ... tak dobře! Co se děje tady na facebooku? Stýskalo se mi po vás! V xx

Zac odchází z restaurace Grub v LA-21.5.11

25. května 2011 v 10:14 | Posted By : Deni
Zdravím! Dnes konečně nějaký článek ohledně Zaca, který se umí opravdu skvěle vyhýbat paparazzi. Tentokrát jim sice opět utekl ,ale naštěstí tu máme ještě fanoušky a právě tato jedna fotka je od fanouška. Fotka je z 21.května kdy Zac opouštěl restauraci Grub v LA. Škoda,že není více fotek, novinky ohledně Zaca mi chybějí :/
imagebam.com

Vanessa a Josh v Severní Karolíně-22.5.11

24. května 2011 v 10:43 | Posted By : Deni |  Vanessa-Paparazzi 2011
Už jsem si dlouho řikala,že se nic neukázalo ohledně Vanessy a Joshe,ale dnes už tu po delší době máme něco nového. Vanessa společně s Joshem byla 22.května vyfocena při slaňování v Severní Karolína . Slaňovat byli za účelem projektu . Ta fotka je moc pěkná, Van vypadala skvěle :) Pokud máte zájem si něco o projektu přečíst tak se podívejte na stránky http://www.navitat.com/ :)
imagebam.com

Nakup oblečení které nosí Zac Efron nebo Vanessa Hudgens!

23. května 2011 v 18:37 | Posted By : Deni |  Zanessa-Ostatní
Zdravím! Za tuto informací děkuji stránce http://pepinka9.blog.cz/ :)

Snad každý kdo má rád Vanessu má aspoň trochu rád její styl! Ať už jde o boho styl nebo elegantní! Já miluju její styl,její boty,šaty a celkově její styl, hlavně když máme možnost vidět Van v elegantním :) Máte zájem si koupit stejné šaty ? Prsten ve tvatu kříže? Nebo její velmi oblíbený klobou? Máte možnost! Stránka http://www.singer22.com/ vám dává možnost si něco takového zakoupit! A pokuď máte přítele a chce aby nosil něco jako Zac Efron tak na této stránce mu něco co se Vám na Zacovi zamlouvá koupit ! :) A je jedno zda je o tričko z nějakého focení nebo o košili z candids fotek :)

Vanessa Hudgens smoke?

23. května 2011 v 16:29 | Posted By : Deni |  Vanessa-Ostatní
Mám tu pro Vás jeden článek. Pokud je to pravda tak se nám Vanessa opravdu mění...
Při odchodu Vanessy a jejich kamarádek z restaurace v Los Angeles jeden z fotografů zastihl jednu z kamarádek Vanessy při kouření cigarety za rohem resturace a společně s ní tam byla právě i Vanessa Hudgens. Podle fotek Vanessa dřží v ruce cigaretu. Vanessa si údajně focení všimla, odhodila cigaretu a za jedním z fotografů přišla a dohodla se s nim ,aby fotky nezveřejňoval. Fotky podle všeho smazal,ale nějaké přece jen unikly na internet!