Leden 2012

Nejpřitažlivější muži planety pro rok 2012

31. ledna 2012 v 23:27 | Posted By : Deni
Ještě ,že stránky super.cz a novinky.cz projíždím každý den :D Mám tu článek z novinky.cz , kde napsali článek a zveřejnili žebříček nejpřitažlivějších mužů planety pro rok 2012! Zac se usmítil také a na jakém místě? Přečtěte si článek a uvidíte, druhé místo obsadil můj druhý nejoblíbenější herec a miláček Ryan Gosling <3
Každoročně mnohé světové časopisy vyhlašují anketu o nejpřitažlivějšího muže planety. I letos tomu není jinak, a proto se opět můžeme podívat, kteří krasavci se dostali do pětadvacítky nejpřitažlivějších mužů planety, žebříček tentokrát sestavoval magazín Heat.Mezi hollywoodskými úspěšnými herci jednoznačně vede Ryan Gosling, kterému ale jeho vzhled a úspěch vynesl "pouze" druhou příčku. Na prvním místě se s přehledem umístil fotbalista David Beckham, možná i díky své poslední kampani na spodní prádlo, kde opět předvedl svou dokonalou postavu.Žebříček 101 Nejatraktivnějších chlapů světa volili čtenáři a čtenářky magazínu Heat, přičemž první pětadvacítku určovali spolu s nimi experti - fotografové, stylisti, modelingoví agenti a novináři."Časopis Heat je znám tím, že představuje nejdráždivější mužské celebrity každý týden, ale letos poprvé jsme sestavili definitivní seznam nejpřitažlivějších mužů světa. Naši čtenáři a tým expertů měli jasný a bezchybný vkus, nikdo si nezaslouží titul Nejpřitažlivější muž planety 2012 více než David Beckham. Má hodně - talent, styl, sexappeal, charisma. Ženy ho zbožňují, muži jím chtějí být, jsme nadšení, že je jedničkou naší ankety," uvedla šéfredaktorka magazínu Lucie Caveová.

1. David Beckham
2. Ryan Gosling
3.Ryan Reynolds
4.Bradley Cooper
5. Jake Gyllenhaal

Nová still fotka k filmu 'Journey 2 The Mysterious Island'

31. ledna 2012 v 18:27 | Posted By : Deni |  Journey 2 : The Mysterious Island
Mám tu jednu novou still fotografii k filmu 'Journey 2 The Mysterious Island' na které je pouze Vanessa. Je to hezká fotka,ale tahle stills podle mě nebude patřit do těch nejlepší, věc názoru!:) Přednastaveno!
imagebam.com

Photo of the day #238

31. ledna 2012 v 17:14 | Posted By : Deni |  Photo of the day
Tak a vysvědčení máme již všichni doma, jupí! Jak jste spokojeni ? :) <3

Diskuze 2.5

30. ledna 2012 v 21:28 | Posted By : Deni |  Diskuze
Poslední diskuze tu byla v prosinci 2011 ,takže jsem si řekla,že bych mohla zas nějakou přidat. Dlouho mě nic nenapadalo,ale když jsem nedávno přidávala odkaz na anketu,jaký společník je pro Vanessu nejlepší hned mě něco napadlo. Podle všech byl Austin Butler nejméně vhodný společník pro Vanessu. Austin si zahrál ve filmu Aliens in the Attic a Sharpay's Fabulous Adventure po boku Vanessy nejlepší kamarádky Ashley Tisdale. I když je Austinovi pouze 20.let vypadá starší, nemyslíte?:) Takže dnešní téma, jaký máte názor na Austina? Také si myslíte, že označení nejméně vhodný společník pro Vanessu má právem? Jak dlouho si myslíte, že to Vanessa s Austinem vydrží?? Déle jak se Zacem ? Těším se na Vaše názory, ať už kladné nebo záporné!:)


Scany z magazinu Circo

30. ledna 2012 v 19:27 | Posted By : Deni

Zdravím! Mám tu dva skvělé scany z magazinu Circo :) Jsou to vážně skvělé scany, hrozně se mi líbí ta fotka Vanessy z filmu Journey 2 v kolečku :) A teď už jdu koukat na Survivor! :D :)
imagebam.comimagebam.com

Videa z premiéry 'Journey 2: The Mysterious Island' v Mexico City

30. ledna 2012 v 17:44 | Posted By : Deni
Dne 28.ledna se uskutečnila premiéra 'Journey 2 The Mysterious Island' v Mexiku a teď tu mám celkem šest videí právě z premiéry filmu :) Fotografie si můžete připomenout ZDE.

Zac na natáčení The Paperboy-29.1.12

30. ledna 2012 v 17:38 | Posted By : Deni
Stejně jako všera tak i dnes tu mám fotografie Zaca, které byly pořížené 29.ledna během natáčení "The Paperboy" v Los Angeles. Zac měl hezkou červenou košili a černou čepici , kterou měl již na fotkách co jsem přidávala včera! Hrozně se mi líbí ty velké,bílé sluchátka :)
imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com

Premiéra 'Journey 2 The Mysterious Island' v Mexico City - 28.01

30. ledna 2012 v 15:08 | Posted By : Deni |  Vanessa-Appearances 2012
Fotky z konference v Mexiku už na blogu mám a teď je na čase abych přidala fotky přímo z premiéry 'Journey 2 The Mysterious Island'. Vanessa to opět slušelo,ale musim říct,že z těchto fotek nejsem tak nadšená jako jsem byla třeba z fotek ze Sydney. Vanessa má sice na sobě krásné šaty,ale zatím se mi líbí nejméně ze všech co na sobě měla,ale líbí se mi Vanessy jednoduchý účes a líčenéí :) Zatím se ukázalo více jak 50. fotek,ale snad jich bude časem více.
imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com

Photo of the day #237

30. ledna 2012 v 14:11 | Posted By : Deni |  Photo of the day

Láska jako trám: Podívejte se, jak si krásná Vanessa Hudgens užívala se svým přítelem

29. ledna 2012 v 19:34 | Posted By : Deni |  Vanessa-Ostatní
Mladá herečka a zpěvačka Vanessa Hudgens (23) je zamilovaná až po uši. Jejím vyvoleným se stal o tři roky mladší hezounek Austin Butler, se kterým se na veřejnosti objevuje čím dál častěji a v čím dál tím víc odvážných situacích. Nedávno byla dvojice spatřena na pláži na Havaji opět v láskyplném objetí.
Dva šťastně zamilovaní lidé se od sebe nehnuli ani na krok. Neustále se hladili, líbali a laškovali spolu. Pro všechny přítomné byli velkým objektem pozornosti, protože jejich skotačení nebralo konce.
Půvabná brunetka několik let chodila s hercem, muzikantem a tanečníkem Zacem Efronem, se kterým se ale údajně před dvěma lety rozešla.
Vanessiným filmovým debutem byl film Třináctka, ale nejvíce se proslavila v sérii filmů Muzikál ze střední. V roce 2006 vydala první hudební album s názvem V, které zaznamenalo velký úspěch.

Fotky ---> ZDE

Animations 5.4

29. ledna 2012 v 19:01 | Posted By : Deni |  Animations
Ze začátku jsem si říkala,zda tyto animace mám vůbec přidávat, jelikož jsou malé, ale natolik se mi líbí,že je prostě přidat musím!:) Hrozně se mi tyhle animace líbí :) Škoda,že nejsou ve větší velikosti.

Rozhovor během focení photocallu na Hawaii-21.1.12

29. ledna 2012 v 17:45 | Posted By : Deni
Mám tu jedno video, které bylo pořízené 21.ledna když Vanessa fotila photocall na Hawaii. Vanessa je ve videu krásná a roztomilá, ty bílé šaty a zlaté šperky jsou úchvatné.

Photo of the day #236

29. ledna 2012 v 17:18 | Posted By : Deni |  Photo of the day

Zac na natáčení The Paperboy-28.1.12

29. ledna 2012 v 14:43 | Posted By : Deni
Zdravím! Další článek se bude opět týkat Zaca. Mám tu fotografie z 28.ledna, kdy byl Zac spatřen během natáčení filmu The Paperboy společně s herečkou Nicole Kidman. Zac vypadal, že měl skvělou náladu a moc mu to slušelo! :) Byl vysmátý a ty jeho ruce..mmm <3 :D Jsem za tyto fotky moc ráda, kord když se na nich Zac tak směje!! :)
imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com

Zac na natáčení The Paperboy-27.1.12

29. ledna 2012 v 13:48 | Posted By : Deni
Mám tu fotografie z 27.ledna kdy byl Zac spatřen na natáčení filmu "The Paperboy" , podle všech informací s enatáčelo v Los Angeles, což mě celkem překvapilo. Pobavily mě ty Zacovi trenky nebo plavky. Fotek je bohužel málo,ale jsem za ně ráda!:)
imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com

Facebook 0.31

29. ledna 2012 v 12:44 | Posted By : Deni |  Vanessa- Facebook
Vanessa přidala novou fotku z natáčení Journey 2 na svůj Facebook :)
Já na obrazovce Journey 2 poppa, Louis Guzman a dobrý,starý Mickey. Dobré časy.
imagebam.com

Nutshell

29. ledna 2012 v 11:38 | Posted By : Deni |  My Blog
Já a skořápka...V tomto případě skořápka od vejce.
imagebam.com

Photoshoot od Cesar Vicuna 2012

29. ledna 2012 v 10:04 | Posted By : Deni |  Vanessa- Photoshoot 2012
Zdravím! Včera jsem přidávala fotky Vanessy z Mexika, kde se uskutečnila propagační akce "The Journey2: Mysterious Island" a Vanessa k této příležitosti nafotila skvělý photoshoot. Autorem je Cesar Vicuna a Vanessa na fotkách vypadá opravdu skvěle, tak hrozně moc se mi líbí ty šaty , jsou vážně krásné <3
imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com

Mexico

28. ledna 2012 v 20:08 | Posted By : Deni |  My Blog
Velký účes+margaritas equal mexico!!
imagebam.com

Soukromé fotky 8.8

28. ledna 2012 v 18:25 | Posted By : Deni |  Vanessa-Gallery
Mám tu dvě krásné fotky Vanessy, kretá si vyšla společně s Ashley Tisdale,Laurou New a Kim Hidalgo někam si sednou a dát si drink. Ty fotky jsou obě dvě naprosto skvělé a všem holkám to hrozně moc sluší!<3
imagebam.comimagebam.com