Únor 2012

Zac na letišti Guarulhos v Sao Paulu-28.2.12

29. února 2012 v 19:41 | Posted By : Deni

Mám tu fotografie z 28.února, kdy byl Zac spatřen na letišti Guarulhos v Sao Paulu. Zac na letiště dorazil z důvodu návštěvy Brazílie, kde otevírá obchody John John. Na Zaca na letišti čekal velký dav fanoušků a bodygárdi měli co dělat aby se na Zaca nevrhly vášnivé fanynky :D :) Zacovi to slušelo a očividně měl skvělou náladu :)
imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com

Videa z akce "Film Independent Spirit Awards 2012"

29. února 2012 v 17:31 | Posted By : Deni
Jak jistě víte, Zac se 25.února zůčasnil akce "Film Independent Spirit Awards 2012", fotografie jsem přidávala včera,pokuď máte zájem, můžete si je připomnout ZDE a teď tu mám videa ze samotné akce. Všimnout si můžete také toho, že Zac něco uváděl.

Photo of the day #265

29. února 2012 v 16:45 | Posted By : Deni |  Photo of the day

Vanessa na "Elton John AIDS Foundation Academy Awards Viewing Party"-26.2.12

29. února 2012 v 15:51 | Posted By : Deni |  Vanessa-Appearances 2012
Vanessa se 26.února zůčasnila akce "Elton John AIDS Foundation Academy Awards Viewing Party",které se uskutečnila v The City of West Hollywood Park v Beverly Hills. Vanessa na sobě měla šaty od Georgese Chakra Couture. Van vypadala tak skvěle! Měla dokonalé udělané vlasy a líčení. Také se mi moc líbí ta její malá kabelka a ty šaty? Dokonalé, vážně se mi líbí,ale musím říct, že se mi více líbí šaty Ashley Tisdale! :) Podle všeho byl na této akci i přítel Austin Butler. Hrozně se mi ty fotky líbí, hlavně ta s Vashley ♥
imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com

Vanessa odchází ze svého domu-24.2.12

28. února 2012 v 20:08 | Posted By : Deni |  Vanessa-Candids 2012
Našla jsem candids z 24.února, kdy Vanessa odcházela ze svého domu a její cesta směřovala na akci "Women In Film Pre-Oscar Cocktail Party", která se konala v Los Angeles. Fotografie si můžete připomenout, ZDE.
imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com

Vanessa s Austinem v Santa Monice-25.2.12

28. února 2012 v 19:01 | Posted By : Deni |  Vanessa-Candids 2012
Vanessa byla spatřena 25.února když si společně s přítelem Austinem vyšla do ulic v Santa Monice. Vanessa měla hezký, pohodlný outfit, líbí se mi na Van, já bych si osobně takovou sukni na sebe nevzala :) Hrozně se mi líbí ten její klobouček, vypadá v něm tak roztomile,kord jak má ty krátké vlasy :)
imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com

Celebrity žúrovali pred Oscarmi: Najkrajšia bola Vanessa Hudgens

28. února 2012 v 18:43 | Posted By : Deni |  Vanessa-Ostatní
Mám tu jeden článek na který jsem narazila na slovenskách novinkách, článek jsem přeložila do čestiny,ale nadpis jsem nechala ve slovenštině.
Dnes v noci se v Los Angeles rozdají nejprestižnější filmové ocenění, známé jako Oscary. Po červeném koberci se projdou ty největší hvězdy a budou závodit v tom, která bude mít nejkrásnější šaty.Už před samotným předáváním se koná několik večírků, na kterých se objeví i ti, kteří se na slavnostní večer nedostanou.

Mezi nejvýraznější rozhodně patřila mladá herečka Vanessa Hudgens. Té se sice v posledním období v oblékání velmi nedařilo, ale v jejím případě dělá láska zázraky.Láska jí prospívá.

Vanessa Hudgens viditelně zkrásněla.Herečka má totiž nového přítele, který má na ni dobrý vliv. Zhubla, začala o sebe víc dbát a nechala si prodloužit vlasy. Ty si nechala ostříhat kvůli filmové roli.Tentokrát je však nechala doma a měla pěkně upravený krátký účes. V jednoduchých výrazně oranžových šatech na červeném koberci doslova zářila.


Photo of the day #264

28. února 2012 v 16:26 | Posted By : Deni |  Photo of the day
Jedna starší, rok 2007!:) Zapojte se do diskuze,kde tématem je právě Vanessa! --> ZDE!

Zac na akci "Film Independent Spirit Awards 2012"-25.2.12

28. února 2012 v 16:02 | Posted By : Deni
Mám tu fotografie Zaca, který se zůčanil akce "Film Independent Spirit Awards 2012",která se uskutečnila v Santa Monice. Zac vypadal opravdu skvěle, to sice píšu skoro u všech jeho fotek,ale na těchto mu to opravdu slušelo hrozně moc! Takhle mu to dlouho neslušelo, žádné vousy ani ulízlé vlasy,jak to někdy nosil, pamatujete? :D Oblek mu jako vždy padl dobře a ty jeho oči, není třeba slov!:)
imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com

Vanessa na akci "Women In Film Pre-Oscar Cocktail Party"-24.2.12

27. února 2012 v 22:49 | Posted By : Deni |  Vanessa-Appearances 2012
Mám tu fotografie z 24.února, kdy byla Vanessa na akci "Women In Film Pre-Oscar Cocktail Party", která se konala v Los Angeles. Vanessa na sobě měla elegantní oranžové šaty a zlaté doplňky, hlavně se mi líbí ty naušnice, ty jsou krásné :) Škoda,že ty šaty nejsou třeba v červené barvě, zamlouvaly by se mi více!:)
imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com

Příjezd do domu Vanessy s Austinem-24.2.12

27. února 2012 v 19:08 | Posted By : Deni |  Vanessa-Candids 2012
V rychlosti přidávat tento článek, který obsahuje pouze tři fotografie. Dne 24.února po návštěvě Aroma Cafe byla Vanessa s Austinem spatřena když dorazili před dům Vanessy. Zajímalo by mě, zda Austin bydlí u Vanessy nebo tam přespává jen někdy .
imagebam.comimagebam.comimagebam.com


Diskuze 2.6

27. února 2012 v 15:39 | Posted By : Deni |  Diskuze
Jelikož mám dnes docela málo časo a nemám moc čas, přidávat více fotek, řekla jsem si , že bych mohla dát diskuzi, a přijde mi zvláštní, že jsem na toto téma nedala hned první článek do rubriky diskuze! Tento blog je zaměřen na krásnou, talentovanou herečku a zpěvačku Vanessu Hudgens, kterou všichni známe díky HSM :) Pro někoho je Vanessa vzor v oblékaní pro jiné zas dokonálá herečka, někdo má rád Vanessu jen proto,že chodila se Zacem Efronem. Co vlastně představuje Vanessa pro Vás? Proč zrovna Vanessu máte rádi, pro její styl? Chování? Herecký talent? Budu moc ráda za každý názor :)


Photo of the day #263

27. února 2012 v 15:06 | Posted By : Deni |  Photo of the day

My Diary #54

26. února 2012 v 20:56 | Posted By : Deni |  My diary
Zdravím! Jak jsem dnes v nějakém článku psala, byla jsem dnes v kině na Journey2 ve 3D! Musím říct, bylo to skvělé, sál byl skoro celý plný a bylo tam i docela hodně dětí :D :) Film byl vážně dobrý, bylo to vtipné a dokonce jsem se jednou i lekla,ale nebudu říkat v jaké části :) Moc se mi ve filmu libil Josh :) Je tam hezčí jak ve skutečnosti :D Jediné co mi na filmu vadilo byl Vanessy dabign, ten mi nevyhovoval,ale jinak se mi moc film zamlouval,ale stále je můj nejoblíbenější film Beastly :) ...

NEWS : Jistě jste si všimly menší změny v přidávání článku, líbí?:)
Také mi někdo psal, nějaká slečna se ptala, kde beru tolik času na blog, jelikož je aktualizace každý den, aspoň co se týče "školních" dnů :D Moje odpověď zní : Skoro všechny články na blogu jsou přednastavené , večinou přednastavím vše večer než jdu spát aby tu přes den něco bylo :) Nejsem ten typ co dokáže vstát ráno dřív aby mohl přidávat články, na to vážně nemám, jsem ráda,že vstanu :D

Zac otevře tři obchody John John

26. února 2012 v 19:33 | Posted By : Deni
Doufám,že se ukáže hodně fotek! :)
Herec Zac Efron, který se stal známý po celém světě díky muzikálu High School Musical, přijede 28.února do Brazílie,kde otevře tři obchody John John - v Campinas, Ribeirao Preto a Sao Paulu. Zac zůstane v hotelu Fasano Sao Paulo a bude doprovázen svým otcem, Davidem.

Nová stills fotka k filmu The Lucky One

26. února 2012 v 18:23 | Posted By : Deni
Mám tu jednu novou stills fotografii k filmu The Lucky One :)
imagebam.com

Vanessa s Austinem odchází z Aroma Cafe ve Studio City-Video

26. února 2012 v 18:00 | Posted By : Deni
Jsem moc ráda,že se ukázalo taky po dlouhé době nějaké candids video s Vanessou, která byla spatřena společně s přítelem Austinem Butlerem,když odcházela z Aroma Cafe ve Studio City, kam si zašli na snídani.

Vanessa s Austinem odchází z Aroma Cafe ve Studio City-24.2.12

26. února 2012 v 15:54 | Posted By : Deni |  Vanessa-Candids 2012
Doufám, že jsou tohle poslední fotky z 24.února :D Vanessa byla spatřena když odcházela společně s přítelm Austinem z Aroma Cafe ve Studio City, kam si společně zašli na snídani a na cestu si zakoupili kávu :) Vanessa měla stejný outfit jako v několika předešlých fotkách :) Austinovi to také slušelo , hrozně jim závidim to počasí! :)
imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com

Vanessa odchází se sestrou z nehtového salonu Nail-24.2.12

26. února 2012 v 15:10 | Posted By : Deni |  Vanessa-Candids 2012
Jak už jsem v předešlém článku psala, Vanessa si společně se sestrou Stellou zašla do nehtového salonu Nail ve Studio City, kde si nechaly upravit nehtíky. Vanessa měla stejný outfit jako na předešlých fotkách a proto není třeba opět psát jak ji to hrozně slušelo, Stella měla pohodlný outfit, líbí se mi ta její kalbelka :)
imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com

Vanessa odchází z domu rodičů se sestrou-24.2.12

26. února 2012 v 14:18 | Posted By : Deni |  Vanessa-Candids 2012
Mám tu fotografie z 24.února kdy po návštěvě domu rodiču v Toluca Lake Vanessa společně se svoji sestrou Stellou odjížděla do nehtového salonu v LA. Vanessa byla celá vysmátá a je vidět, že se na den se sestrou těšila!:) Van i Stelle to moc slušelo, zachvilku přidám další fotky ze stejného dne.
imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com