Červen 2013

Všechno hezké jednou končí

24. června 2013 v 20:44 | Posted By : Deni |  My diary
Zdravím! Hádejte , kdo se po několika měsících ozval :) Hiatus tu byl od února a musím přiznat , za dobu hiatusu jsem měla párkrát chuť opět začít, což mě dost překvapilo. Původně jsem myslela, že mi to tady bude chybět mnohem více a častěji. Novinky, ale sleduji stále ;) Nebudu vypisovat zahraniční stránky,ale co se týče českých tak hodně chodím na efron-z , ashleystar a iheart-vanessa. Ale proč tento článek vůbec píšu? Jistě , kadý z vás už z prvních pár vět pochopil, že se na tento blog už nehodlám vrátit, což jistě nikoho nepřekvapí.

Blogů o Vanesse je tolik, že to nejde snad ani spočítat a každý den se zakládají nové a nové stránky, které nabízejí stále to samé, ale je pouze jen pár blogu, které vydrží a mohou nabídnout i něco, co každý druhý ne, přeci jen přidávat fotky a videa umí každý, ale překládat se s článkama,přidávat grafiku nebo vymýšlet nějaké soutěže , to všude nevidím! I já jsem tento blog chtěla nějak zpestřit - animace, avatars, diskuze, who looks better, Photo of the day atd..

První článek jsem přidala 3. července 2008 , to je prostě neuvěřitelné , jak dlouho jsem tady vydržela! Už za pár dní to bude pět let, co tento blog byl založen! Pět let, podle mého názoru je to neuvěřitelné číslo , co se týče blogování, každý , kdo vydrží déle jak dva roky má můj respekt! :)

Za tolik let jsem poznala tolik úžasných lidí, navštívila tolik krásných stránek! :) Nechci tady vypisovat, kdo je mi nejblíže, abych náhodou někoho neurazila,ale za dobu blogování mám nejdelší vztah s Domčou, Brre,*Baby V*,NessinQa a Fandou. Dokonce všichni až na Fandu jsou affs na blogu czechsource-onedirection.blog.cz! Ani nevíte, jak si toho vážím♥♥♥

Bylo to krásná léta, která jsem tady trávila, užívala jsem si snad každý den a bavilo mě to, ale vždy něco hezkého končí . Tento blog si myslím užil svoji slávu a teď už je to takový stařík v důchodu! :D O tomto blogu jsem se bavila tak se dvěma-třema lidma, takže je hodně vidět, jak Vám to "schází!"

Na závěr Vám hrozně děkuji za tolik krásných zážitků na blogu, komentáře a návštěvnost na kterou jsem pyšná i když pro někoho může být malá...Takže ještě jednou strasně moc děkuji, jste úžasní, bez Vás by to tady nebylo tak hezké a nevydržela bych tu tak dlouho ♥♥ Dnes naposledy oběhnu affs na tomto blogu! :) Děkuji každému, kdo si tento dlouhý článek přečetl a pokud budete mít chuť číst moje články a být semnou v kontaktu, klikněte na czechsource-onedirection